בימים האחרונים דווח כי הצלם של תקרית הירי המזעזעת שהתחוללה בעיר ברונסוויק, ג'ורג'יה, נעצר בעוון שורה של סעיפי אישום וביניהם גם רצח, וכעת הוא מגיב להאשמות הקשות.

וויליאם "רודי" בריאן, בן 50, נעצר ביום חמישי האחרון בשל מעורבותו ברצח של ארברי. הפרשה התפוצצה בכלי התקשורת האמריקאים בסוף חודש פברואר, כאשר הקורבן יצא לריצה בשכונת מגורים בעיר ונורה למוות על ידי גרגורי מק'מייקל ובנו טרוויס – שטענו כי הם חשבו שמדובר בעבריין נמלט. כעת, חוקרים מנסים לברר מה הייתה מעורבותו של בריאן בתקרית, למה הוא היה שם באותם רגעים ומדוע צילם את הרצח הנורא.

לי מריט, עורך הדין שמייצג את בני משפחת ארברי, התייחס לדיווחים על מעצרו של בריאן ואמר שבני משפחתו של הקורבן חשו הקלה רבה למשמע הידיעה. לעומתו, הסנגור של הצלם, קווין גאף, הדגיש כי למרשו אין שום קשר לרצח הנורא.

גאף טען בשיחה עם כתבים מקומיים כי מרשו ערך בדיקת פוליגרף ובמהלכה, טען שהוא לא היה חמוש באותם רגעים ובכלל לא יצר קשר עם בני משפחת מק'מייקל באותו יום. מאוחר יותר, הוא נמצא דובר אמת על סמך הבדיקה. מעבר לזה, גאף הוסיף שמרשו הוא עד מפתח בפרשה ובלעדיו, היא לא הייתה נחשפת מלכתחילה. למרות זאת, הפרקליטות החליטה להגיש נגדו כתב אישום בגין רצח.

בריאן התייחס להאשמות נגדו ואמר כי אין לו שום קשר לתקרית הירי הקטלנית. כמו כן, הוא הדגיש שהוא שיתף פעולה באופן מלא עם הרשויות. "אני לא גאה שצילמתי את הווידיאו הזה, אבל אני מקווה שהוא יעזור לרשויות בסופו של דבר", אמר. "אין לי שום מעורבות בתקרית הזאת. אני מנסה להחזיר את חיי למסלול נורמלי, אבל המוניטין שלי הושחת. אמרו לי שאני עד ראייה אבל עכשיו אני לא בטוח בכלל מה אני – מעבר לאדם שלא מפסיק לקבל איומי רצח".