טרגדיה בוונקובר, קנדה, שם אב ל-2 נהרג כתוצאה מתאונת דרכים מזעזעת. טוני איילס בן ה-42 יצא עם רכבו לאסוף ארוחת בוקר באחד מסניפי מקדונלד'ס בעיר. כשהגיע לעמדת המקדרייב וניגש לשלם, הוא הפיל את כרטיס האשראי שלו על הכביש.

איילס אז יצא מהמכונית בשביל להרים את הכרטיס מבלי לשלב להילוך סרק ולהרים את בלם היד. כתוצאה מכך, הרכב התדרדר עליו ברגע שירד לכביש ומחץ אותו למוות על הקיר החיצוני של המסעדה.

כוחות רפואה הוזעקו למקום וניסו להגיש לו טיפול מציל חיים. אף על פי כן, הם נאלצו לקבוע את מותו בסופו של דבר. טניה ויסינטין, חוקרת במשטרה התנועה של ונקובר, התייחסה לתאונה בשיחה עם כתבים מקומיים ואמרה שהיא מאוד לא שגרתית.

"בדרך כלל כשאנחנו מוזעקים לתאונת דרכים, זה בשביל לטפל במקרה התנגשות בין שני רכבים", סיפרה ויסינטין. "העובדה ששום מכונית אחרת לא הייתה מעורבת בתקרית רק מדגישה עד כמה היא יוצאת דופן וטרגית".

איילס הותיר אחריו אישה ושני ילדים, הבכור בן 8 והצעיר בן 6. הוא נהרג לפני שזכה לחגוג את יום הנישואין ה-9 שלו. ניל פנדר, גיסו של האב, הספיד את איילס בתוכנית רדיו ששודרה בוונקובר ואמר: "טוני היה אב למופת. הבן שלו אמר לי אתמול שהוא זכה לגדול איתו רק 8 שנים – ושזה ממש לא מספיק בשבילו. אין לי מה להוסיף. מדובר בטרגדיה איומה".