ממצאים חדשים מתיק החקירה נגד קורטני קלני נחשפו לאחרונה בבית המשפט – בהם אפשר לשמוע את כוכבת האינסטגרם צורחת על בן זוגה בזעם ימים ספורים לפני שדקרה אותו למוות. התיעוד נחשף על ידי בלשי המשטרה שסרקו את הטלפון הנייד של כריסטיאן אובמסלי, שנדקר בחודש אפריל האחרון במהלך ריב עם קלני בדירתם במיאמי.

צוות התביעה הגיש את התיעוד כראיות במשפט הרצח של בת ה-26 וטען שהוא נותן הצצה לאופן שבו אושיית הרשת התעללה באופן שיטתי באובמסלי. בחלק מההקלטות אפשר לשמוע את קלני מכנה את הקורבן בשמות גנאי גזעניים, צועקת עליו בכעס ואפילו מרביצה לו.

View this post on Instagram

A post shared by Courtney Tailor (@courtneytailor)

בסרטון אחר מתועד אחד הריבים של השניים, בו אובמסלי נשמע מתנצל בפני קלני הכועסת על כך שאמר "שלום" לידידה שראה ברחוב. כמו כן, אפשר לשמוע את בן ה-27 מנסה להרגיע את בת זוגו ואף מבקש ממנה להפסיק להרביץ לו – אך ללא הועיל.

לארי הנדפילד, עורך דינם של בני משפחתו של אובמסלי, תיאר את הראיות החדשות כ"מטרידות" והוסיף: "הן מציגות באופן ברור דפוס של מישהו שיצא מדעתו והפך לבלתי נשלט. היא הייתה התוקפת והמתעללת במערכת היחסים הרעילה שלהם".

זו לא הפעם הראשונה שתיעוד של השניים הותר לפרסום על ידי רשויות החוק בפלורידה. לפני כשלושה חודשים, פורסם סרטון של קלני מכה את חבר שלה במעלית של בניין הדירות שלהם ולפני שבועות בודדים, גם תיעוד של אושיית רשת מתחננת בפני שוטרים ואומרת: "אני רוצה צו הרחקה נגד כריסטיאן אבומסלי".

צוות ההגנה של קלני טען מאז שבת ה-26 דקרה את אובמסלי כאקט של הגנה עצמית. פרנק פריטו, אחד הסנגורים שלה, התייחס לנושא בשיחה עם כתבים מקומיים ואמר: "היא מצאה את עצמה במאבק על חייה. היא הגנה על עצמה ולמרבה הצער, הוא כבר לא איתנו. היא הגנה על עצמה בכל כוחה". בעבר, פריטו אף טען שקלני דקרה את אבומסלי אחרי שהוא תפס את גרונה.

קלני, אושיית אינסטגרם עם יותר מ-2 מיליון עוקבים, נעצרה בתחילת חודש אוגוסט בזמן שהייתה במרכז גמילה במדינת הוואי. היא ואובמסלי ניהלו מערכת יחסים במשך קרוב לשנתיים לפני הרצח. כעת, היא מואשמת בסעיף רצח מדרגה שנייה ואם תימצא אשמה, ככל הנראה תישלח לרצות מאסר עולם.