התפתחות מסעירה בפרשת היעלמותה של איזבל היקס. על פי הדיווחים של כלי התקשורת בארה"ב, כוחות המשטרה איתרו את הנערה בת ה-14, יחד עם ברוס לינץ' בן ה-34 – החשוד העיקרי בחטיפתה.

היעלמותה של הנערה יחד עם לינץ' הכתה גלים במדינת וירג'יניה לפני שבוע, כאשר פורסם שהיא נעלמה מביתה בשעת לילה מאוחרת. כעת, דווח שהנערה נמצאה על ידי שוטרי תנועה שהקימו מחסום משטרתי במחוז קרולין, אשר שוכן מצפון לעיר ריצ'מונד.

ערוץ החדשות WTVR פרסמם כי לכידתו של לינץ' הגיעה לאחר מאמצים רבים לאתר את החשוד. לטענתם, המשטרה כמעט עצרה אותו ביום שני האחרון, כאשר הגיע יחד עם הנערה לביתו של אמו – ליסה הארפר.

בריאיון לכתבי הערוץ, הארפר סיפרה שהשניים הגיעו לביתה וביקשו להסתתר שם. "אמרתי להם שהם לא יכולים להיות אצלי בבית כי הם מבוקשים", סיפרה הארפר. "לא האמנתי למראה עיניי כשהם הופיעו בפתח ביתי. אמרתי לו שאני מציבה לו אולטימטום: תסגיר את עצמך או שאני מתקשרת למשטרה. לאחר מכן, הם פשוט ברחו ליערות בסביבה".

סוכנות הידיעות המקומית פרסמה בשעות האחרונות שפריצת הדרך בחקירה הגיעה בעקבות דיווח של עובר אורח. מסתמן שהשניים נצפו נוסעים במכוניתו של החשוד וזה הודיע למשטרה.

לינץ' נעצר ללא התנגדות והשניים נלקחו לתחנת המשטרה. לא נמצאו סימני אלימות על הנערה. צ'אק לאב, השריף של מחוז לואיסה, התייחס למעצר בהודעה לתקשורת ואמר: "אנחנו שמחים לבשר שהרכב של ברוס לינץ' אותר במחוז קרולין, יחד עם הנערה איזבל היקס. לינץ' נעצר ונכון לעכשיו, מסתמן שהנערה לא נפגעה".

לא ברור בשלב הזה מהם סעיפי האישום נגד לינץ'. כמו כן, גורם שמעורה בפרטי החקירה חשף בפני כלי התקשורת כי הסברה הרווחת היא שהנערה הלכה עם לינץ' מרצונה.