אולי היא נראית לכם כמו ילדה קטנה, אבל תכף תלמדו שקסנדרה קנטה היא הכל חוץ מזה. בגיל 30, תושבת קולורדו, אשר לוקה בגמדות, עובדת כחשפנית כבר למעלה מעשור - ובריאיון לסוכנות הידיעות ברקרופט, היא טוענת כי היא מתכוונת לעסוק במקצוע השנוי במחלוקת כל עוד היא מסוגלת.

"נסעתי ברחבי המדינה והופעתי במועדוני חשפנות, מופעים אקזוטיים ואפילו עם אמנים אחרים", היא מספרת. "פעם אחת אפילו יצא לי לרקוד בקליפ של סנופ דוג וזה היה כיף גדול מאוד. הוא מאוד גבוה בהשוואה אליי". בגובה של כ-80 ס"מ, היא מסוגלת לבצע כל פעולה שאדם בגובה נורמטיבי מסוגל לבצע, אם כי היא מודה שהיא ככל הנראה תאלץ לעבוד מעט יותר קשה בשביל להשלים את המשימה.

קסנדרה, אשר מוכרת גם בשם הבמה שלה "סאסי קאסי", נכנסה לתחום בגיל 19 אחרי שהופיעה בתוכנית האירוח של ג'רי ספרינגר. "נציג מסוכנות ריקודים פנה אליי ושאלה אותי אם אני רוצה להצטרף לחברה שלהם, לנסוע למועדונים ברחבי העולם ולהרוויח המון כסף", היא סיפרה. "אמרתי להם: 'כמובן!'. ככה למעשה הכל התחיל. לא בחרתי בעבודה הזאת, הציעו לי אותה".

לטענתה של הרקדנית, בני משפחתה תומכים בהחלטתה למרות שהם לא בהכרח מבינים אותה. לורה, אחותה הגדולה שלומדת להיות מטיפה נוצרית וגם היא לוקה בגמדות, מספרת שהיא דואגת לשלומה של קאסי לעיתים תכופות. "זה תמיד נובע מתוך אהבה ולא מעמדה שיפוטית", מסבירה לורה. "אני תמיד שואלת אותה אם היא תהיה בטוחה וכשהיא אומרת לי שכן, אז זה מחזיר לי את הביטחון בכך שהיא תהיה בסדר".

קסנדרה מספרת שלאורך הקריירה שלה היא קיבלה מספר הצעות שלא היו מקובלות עליה. החשפנית מפרטת: "מנהל מועדון אחד בלאס וגאס אמר לי שהוא רוצה שאני אעלה על הבמה עם חיתול ומצנפת של תינוקת. אמרתי לו שאין שום סיכוי. הציעו לי גם להשתתף בסרטי פורנו וסירבתי. זה לא משהו שאני רוצה לעשות בחיים שלי".


בזמן שבני משפחתה מקבלים את פועלה של קסנדרה, עבור אנשים אחרים בקהילת נמוכי הקומה זה סיפור אחר לגמרי. לטענתה של הרקדנית, היא נוהגת לקבל הרבה ביקורת בנוגע למקצוע שלה ואפילו טענות על כך שהיא עושה שם רע לנשים נמוכות קומה אחרות.

"אנשים אחרים בקהילה מתלוננים שבגלל שאני חשפנית אז חושבים שכל נמוכות הקומה הן חשפניות", אומרת קסנדרה. "מצטערת שיש לי את הביטחון לעשות את מה שאני עושה, אבל למה אני אשמה בזה? מבחינתי, אני רק אישה שרוצה להוכיח לכולם שיש לי את היכולת לעשות הכל וזה מה שאני אעשה - ועל הדרך גם מתפרנסת מזה".