כמעט חצי שנה אחרי שהציל את אחותו מתקיפת כלב, ברידג'ר ווקר חוזר לכותרות – הפעם, בגלל השיפור המשמעותי במצב הצלקות שנותרו על פניו בעקבות התקרית המפחידה. זה קרה ביולי האחרון, כאשר ווקר, בן 6 ממדינת וויומינג, קפץ מול בעל החיים התוקפני אחרי שראה אותו מסתער על אחותו הקטנה.

דודתו של ווקר, ניקול, התייחסה לאירוע המצמרר בפוסט בחשבון האינסטגרם שלה וכתבה: " ב-9 ביולי, האחיין בן ה-6 שלי הציל את אחותו הקטנה אחרי שנעמד בינה ובין כלב שהסתער עליה. אחרי שהוא ננשך בחוזקה בפניו, הוא תפס את ידה של אחותו וברח איתה מהמקום. מאוחר יותר, כשדיברנו איתו על מה שעשה, הוא אמר 'אם מישהו היה חייב למות, חשבתי שזה צריך להיות אני'".

View this post on Instagram

A post shared by Nikki Walker (@nicolenoelwalker)

View this post on Instagram

A post shared by Bridger walker_Fan (@bridgerwalker_fan_page)

ווקר נאלץ לקבל 90 תפרים בלחיו השמאלית בעקבות התקיפה ונותר עם צלקות איומות. למרות זאת, סיפורו הפך לוויראלי לאחר ששחקני קולנוע רבים שיבחו אותו על אומץ ליבו – כולל כוכבי סדרת סרטי "הנוקמים". כעת, בני משפחתו התירו לפרסם תמונות עדכניות של רקמות הצלקת שלו, חלקן כמעט בלתי נראות הודות לטיפול רפואי מתקדם.

בן ה-6 מטופל כיום על ידי שורת מומחים לרפואת עור וביניהם ד"ר דהאבל בהאנוסלי, שהציע את שירותיו בחינם אחרי ששמע על נסיבות התקיפה. בשיחה עם כלי התקשורת באזור, ד"ר בהאנוסלי סיפר שווקר עובר טיפולי לייזר מתקדמים שנועדו להפוך את הצלקות לפחות בולטות.

View this post on Instagram

A post shared by Bridger walker_Fan (@bridgerwalker_fan_page)

"מדי פעם אנחנו נתקלים במטופלים עם סיפורים מדהימים", סיפר ד"ר בהאנוסלי. "ברידג'ר ווקר הוא מסוג האנשים שנותנים לי השראה בעולם מלא ברוע ושליליות. הוא נותן לי תקווה שלא הכל אבוד, שנותר עדיין משהו טוב בבני האדם".

הוא ממשיך: "זו זכות גדולה עבורי לעזור לברדיג'ר. אני אולי אקבל חלק ניכר מהקרדיט, אבל חשוב לי להדגיש שאני לא הסיפור כאן. מה שחשוב לזכור זה איך שקהילת רופאי העור התאגדו בשביל לעזור לילד הגיבור הזה".