תעלומה ברוסיה: חוקרי המשטרה עדיין מנסים לברר את המניע שמאחורי מסע הרצח שזעזע כפר שלם. על פי הדיווחים, הפרשה התגלתה לאחר שנער בן 16 נמצא מת למרגלות אנטנה סלולרית, ממנה הוא ככל הנראה קפץ אל מותו. מאוחר יותר, שוטרים הובהלו לביתו של הנער לאחר ששכנים דיווחו כיצד הם מצאו את גופותיהם של בני משפחתו שרועות ללא רוח חיים ברחבי ביתם.

טימור קמלטדינוב, החשוד ברצח, הוגדר על ידי חבריו כתלמיד מצטיין ונער אהוב על כל בני משפחתו. למרות זאת, מסתמן שהוא רצח בברוטליות את כל בני משפחתו באמצעות גרזן, כולל אמו מרינה, אחיו התאומים אנטון וסופיה, סבו ויקטור וסבתו לידיה.

גורמים במשטרה דיווחו כי הנער השאיר אחריו מכתב ובו הוא ציין שהרצח של סבו וסבתו היה מתוך "רחמנות". חוקרי מז"פ טוענים שאמו וסבו ניסו להתנגד, אך הוא הצליח להכניע אותם בסופו של דבר. באשר לשאר הקורבנות, הם נרצחו במיטתם. חוקרים סיפרו שמעבר למכתב, הנער השאיר גם הודעה קולית שבה הוא מתאר כיצד "הרצח היה קל". חוקרים מתקשים כעת לבסס מניע לפשע המזוויע, למרות שלכמה מחבריו לכיתה יש סברה.

חבריו של הנער מתארים כיצד הוא נהג להתלונן שאמו נותנת יחס מועדף לאחיו הקטנים. חבר של טימור סיפר שמטלות הבית תסכלו את הנער, שתיאר את עצמו בתור "האומנת" של האחים שלו. לטענתם, הנער אמר לעיתים תכופות כיצד הוא רוצה להרוג את בני משפחתו, אבל אף אחד לא חשב שהוא רציני לגבי זה.

חקירה בנושא עדיין מתבצעת והמניע לא בוסס על ידי החוקרים.