בת 62 ניצלה בנס ממוות אכזרי, אחרי שהותקפה על ידי קרוקודיל בזמן ששהתה בסמוך לנהר במערב אינדונזיה. התקרית ארעה בסמוך לכפר פקון סידודאדי, צפונית-מערבית מג'קרטה, בזמן שקורבן התקיפה, יתימה, כיבסה את בגדיה בנהר סמקה.

בשיחה עם כתבים מהאזור, יתימה סיפרה שהיא ישבה על משטח במבוק שאחד מתושבי הכפר הכין במיוחד כדי לאפשר למקומיים לכבס את בגדיהם. לפתע, קרוקודיל זינק מהמים ותפס את ידה. "הרגשתי איך היד שלי נשברה במקום", סיפרה. "למזלי, הוא שחרר אותי מיד ויכולתי לברוח משם".

יתימה העריכה שאורכו של הזוחל האימתני עמד על כ-2 מטרים. לטענתה, היא לא מסוגלת לצאת ממיטתה מאז התקרית וסובלת מכאבים איומים וחום גבוה. "הכאב שאני מרגישה בלתי נסבל", הוסיפה. "כל השרירים שלי כואבים ואני סובלת מחום כבר כמה ימים".

גונאר, האחיין של קורבן התקיפה, שוחח עם כתבי ערוץ החדשות LampungTV והוביל אותם למוקד התקרית. כמו כן, הוא סיפר שזו לא הפעם הראשונה שקרוקודיל תקף את אחד מתושבי האזור. "הקרוקודילים בנהר סמקה נשכו כבר המון אנשים", ציין. "מי הנהר עכורים וקשה מאוד לראות מה יש בתוך המים. זה רק עניין של זמן לפני שיקרה פה אסון".

גונאר מתח גם ביקורת חריפה כלפי השלטונות שלטענתו לא עושים מספיק בשביל למנוע תקריות מן הסוג הזה. הוא הוסיף: "הרשויות חייבות לפתור את הבעיה הזאת. אם לא, אנשים פשוט ייקחו את החוק לידיים ויתחילו לדלל את הקרוקודילים בעצמם".

הקרוקודיל שתקף את יתימה הוא מסוג תנין ים (Saltwater Crocodile), שנפוצים באזורים שונים באינדונזיה ויכולים להגיע לאורך של יותר מ-6 מטרים. התוקפנות של הטורף מוכרת היטב ברחבי העולם ורבים מגדירים אותו בתור אחד הקרוקודילים המסוכנים ביותר עלי אדמות. למעשה, רק בתחילת החודש דווח שילד בן 8 נטרף בשלמותו על ידי קרוקודיל בזמן שיצא לשחות עם אחיו. למרות זאת, תנין הים מוגדר בתור חיה מוגנת באינדונזיה והריגתו נחשבת עברה על החוק.