טראביס פילדגרוב (40) ובתו, סמנת'ה קרשנר (22), זעזעו בתחילת השנה את תושבי נברסקה, ארה"ב, כאשר נודה שהשניים קיימו יחסי מין ונישאו למרות הקשר הביולוגי ביניהם. וכאילו שהסיפור לא מספיק נורא, קרשנר חשפה שהכל התחיל כאשר החליטה לחפש את אביה הביולוגי בגיל 17 וכשמצאה אותו התחרתה נגד אחותה למחצה על אהבתו, כשה"מנצחת" היא זו שתצליח לשכב איתו ראשונה.

חודש לאחר שהרשויות החלו לחקור את מערכת היחסים הזו, האב ובתו נישאו. כאשר שוטרים הצליחו להגיע אליהם, השניים נחקרו והודו בסופו של דבר שקיימו מערכת יחסים של גילוי עריות - דבר שאינו חוקי במדינה - ונשלחו למאסר. 

קרשנר הודתה במסגרת עסקת טיעון שהיא אינה אשמה אך גם אינה חפה מפשע וכך חמקה מעונש מאסר. אביה, לעומת זאת, קיבל הסדר טיעון דומה אך נשלח במסגרתה לשנתיים של מאסר בפועל. למרות שהיה נדמה שבזה הפרשה תסתיים, מתברר כי כעת פילדגרוב עומד מול אותו כתב אישום במחוז אחר.


  
פילדגרוב הואשם בגילוי עריות במחוז בו הוא גר, אך כעת מואשם באותה עבירה במחוז בו בחר להתחתן תחת הצהרות שקר. המשפט החל לפני שבוע ופילדגרוב בחר לטעון כמו בתו שהוא אינו אשם, אך גם לא חף מפשע מבחינה משפטית. ללא קשר לתוצאה של משפט זה, האב עדיין יצטרך לרצות שנתיים של מאסר שהוטלו עליו במשפט הראשון. אם ימצא אשם במשפט השני שלו ועסקת הטיעון לא תצא לפועל, הוא עלול לשבת בכלא 8 שנים נוספות. 

בינתיים, קרשנר מנסה לחזור לחייה ולעסוק בקוסמטיקה תחת פרופיל פייסבוק חדש. עם זאת, פרסומים שהעלתה לפני שנתיים לפייסבוק ממשיכים לצבור תגובות מגולשים המזועזעים מחשיפת הסיפור. כך למשל, סרטון שהעלתה בו כתוב "יש לי את האחות הטובה בעולם, אבל היא קצת משוגעת והיא מפחידה אותי לפעמים", גרר מגולשים תגובות בו שאלו האם אותה הפכה כעת לבתה.

"זה לא עניינו של אף אחד מכם, זה לא החיים שלכם אלא שלי, אז תעזבו את זה", הגיבה בזמנו קרשנר לכל הגולשים שהגיעו אליה.