פרטים חדשים ומזוויעים לגבי פרשיית רצח שהתחוללה בבריטניה, שם אישה בשנות ה-30 לחייה נרצחה ובותרה אחרי שפותתה לדירה של גבר זר. המשפט של מוחמד מנגורי (כריסטופר מאייר), החשוד ברצח של לורליין קוקס (32), החל בשבוע האחרון ובו חשפו את פרטי חקירת המשטרה.

על פי מסמכים משפטיים שהוגשו, קוקס בילתה באותו ערב עם חברים והייתה שתויה מאוד. בשלב מסוים באותו ערב, כשהיא שיכורה כלוט, היא החליטה ללכת למסעדת "בודרום קבב האוס" ולקנות לעצמה מנה. בסמטה הסמוכה למסעדה היא פגשה את מנגורי.

ממצאי חקירת המשטרה מצביעים על כך שהשניים התגפפו בסמטה לפני שהנאשם הציע לקורבן להצטרף אליו לדירתו. קוקס הסכימה. מאוחר יותר, מנגורי רצח אותה באכזריות וכמה ימים לאחר מכן, ביתר את גופתה.

חוקרים חשפו כי מצאו בהיסטוריית החיפוש של הנאשם מאמרים שמתארים כביכול כיצד ניתן לבתר גופה של בן אדם. כמו כן, הוא תועד במצלמות אבטחה של כמה חנויות כלי עבודה בהן הוא קנה את הציוד הנדרש בשביל לרטש את הגופה.

בבית המשפט נחשף כיצד הנאשם ביתר את הקורבן לשבע חתיכות ופיזר אותן בפחי אשפה בקרבת ביתו בעיר אקסטר, השוכנת דרום-מערבית ללונדון. עוד נמסר בבית המשפט כי אחד הפחים הוצב מול אותה מסעדה שבה קוקס אכלה את הארוחה האחרונה שלה.

קרובי משפחה וחברים של קוקס דיווחו על היעלמותה המסתורית לרשויות ותיארו כיצד הקורבן כתבה להם הודעות בהן טענה שעברה לגור בדרום אנגליה. לאחר מכן, התברר שמנגורי כתב את אותן הודעות בשביל לטשטש את מעשיו המזוויעים. למרות זאת, הוא נתפס על ידי המשטרה ונעצר.

מנגורי הכחיש בהתחלה כל קשר לפרשת הרצח המזוויעה, אך בסופו של דבר הודה כי ביתר את גופתה של לורליין קוקס. למרות זאת, עד היום הוא ממשיך לכפור בהאשמה שרצח אותה. המשפט נגדו עדיין ממשיך.