טרגדיה באוסטרליה שם גבר בן 32 מצא את מותו כששחה בים ונטרף על ידי כריש. דנקן קרו נעלם באזור פורט מקדונל, דרום המדינה, בזמן שערך טיול קמפינג בחוף הים עם אשתו טייליה ובנם בן השנתיים, לוי. גופתו המרוטשת נמצאה כמה ימים מאוחר יותר בסמוך למקום שבו נראה בחיים בפעם האחרונה.

בני משפחתו פרסמנו אתמול את התמונה האחרונה של האב עם בנו. בתיעוד המצמרר אפשר לראות את בן השנתיים משחק בחול עם את חפירה, בזמן שאביו צולל עם שנורקל מאחוריו. גופתו המרוטשת נמצאה לפני כשבוע ועל פי הממצאים בשטח, התאוריה הרווחת הייתה שהוא מת כתוצאה מתקיפת כריש. למרות זאת, עלתה עכשיו סברה אחרת לגבי נסיבות מותו הטרגיות של דנקן.

מומחים לרפואה משפטית סבורים כעת כי האב ככל הנראה מת אחרי שהתמודד עם אירוע רפואי כששהה במים. בתגובה מטעם בני משפחתו נמסר: "ייתכן שלעולם לא נדע באמת, אבל לפי הראיות שנמצאו בשטח אנחנו מאמינים שדנקן מת מסיבות טבעיות לפני הגעתו של הכריש".

בני משפחתו וחבריו של האב ערכו לו לאחרונה אירוע אזכרה ובו הבטיחו להמשיך ליהנות מטיולים והטבע כמו דנקן לפני מותו. ברט טריג, גיסו של דנקן, התייחס לטרגדיה בשיחה עם כתבי סוכנות הידיעות 9News ואמר: "השבוע האחרון היה טראומטי מאוד בשביל כולנו, אבל אנחנו משתדלים להישאר חזקים – לפחות בשביל לוי".

בני המשפחה פתחו לפני כמה ימים קמפיין גיוס כספי המונים שנועד לסייע לבן השנתיים להתמודד עם מותו של אביו. עד כה, גויסו יותר מ-44 אלף דולר.