טרגדיה בבוליביה שם שבעה סטודנטים מצאו את מותם כתוצאה מתאונה קטלנית בקמפוס של אוניברסיטת פאלו אלטו. התקרית התחוללה אתמול במהלך אספת תלמידים שנערכה בקומה הרביעית של הפקולטה לכלכלה. לפתע, מעקה הבטיחות של הקומה נשבר וקבוצת תלמידים צנחו אל קומת הקרקע של הבניין.

עדי ראייה דיווחו כי האירוע הטרגי קרה אחרי שהאספה יצאה משליטה וחלק מהסטודנטים התחילו להתעמת זה עם זה. עד מהרה, מעקה בטיחות נשבר וכמה מהמשתתפים באספה נפלו מגובה של 16 מטרים.

התקרית המצמררת תועדה על ידי מספר תלמידים שהשתתפו באספה. בסרטונים אפשר את שבעת הקורבנות שרויים על רצפת קומת הקרקע, חלקם עדיין בהכרה. כמה דקות לאחר מכן, צוותי אמבולנס הגיעו למקום וקבעו את מותם של שלושה תלמידים. שאר הפצועים האנושים פונו לבתי חולים באזור, שם נקבע מותם כמה שעות לאחר מכן.

המשטרה המקומית בוחנת כעת את נסיבות הטרגדיה. גורם המעורה בפרטי התקרית מסר לעיתון El Deber: "אנחנו פועלים כעת לזהות את האחראי לאספת התלמידים, שנערכה עם מספר גדול של משתתפים בזמן התפרצות נגיף הקורונה ובניגוד להנחיות משרד הבריאות".

הטרגדיה זעזעה את תושבי בוליביה ואפילו גררה תגובה מצד לואיס ארקה קטקורה, נשיא המדינה. "אנחנו מצטערים מאוד לשמוע על הטרגדיה שארעה באוניברסיטת פאלו אלטו, שם מספר אנשים נפצעו ונהרגו. בקרוב נדע יותר עובדות ופרטים על המקרה. תנחומיי לבני משפחות הקורבנות".