כוחות המשטרה באוסטרליה מבקשים את עזרת הציבור בחשיפת האחראי לשריפה שהוצתה וגרמה למותו של ילד בן 13 לפני יותר מ-20 שנה. ב-9 באפריל בשנת 1998, שהה ארת׳ור היינס בבית של חברו ברחוב ווקר מחוז וטרלו שבסידני, כאשר בשעה 22:30 הושלך בקבוק תבערה מבעד לחלון הבית שהצית שריפת ענק.

ארת׳ור ישן אז בחדר בקומה העליונה מתוך שלוש קומות הבית, ומצא את עצמו לכוד. הוא נאלץ לרוץ דרך האש כדי להימלט מהבית, וכתוצאה מכך סבל מכוויות חמורות ב-60 אחוז מגופו. הוא הובהל מיד לבית החולים לילדים בווסטמיד, אך 11 שבועות לאחר מכן הלך לעולמו עקב חומרת מצבו. בבית שהו בזמנו שישה אנשים נוספים, שהצליחו להימלט בזמן ולא נפגעו כלל. כוחות כיבוי האש שהגיעו למקום מצאו את הקומה התחתונה הרוסה לחלוטין.

אמו של ארת׳ור, ג׳ולי סזבו, נותרה שבורת לב מאחר וכוחות המשטרה עדיין לא הצליחו לפענח מי השליך את הבקבוק לתוך הבית ואחראי למותו של בנה. בשנת 2001 גילו החוקרים כי היה סכסוך כלשהו בין דיירי הבית לבין שכניהם ברחוב ווקר שהחל כמה חודשים לפני השרפה, אך איש לא נעצר או הואשם באופן רשמי.

במהלך השנים הציעה משטרת ניו סאות׳ ווילס 100 אלף דולר לכל מי שיספק מידע מועיל בנוגע לתקרית, אך החקירה לא התקדמה. בחודש ינואר האחרון, בעקבות מעקב וביקורת אחר תיקים שלא נסגרו, הועבר התיק לבלשים במחלקה אחרת בשם Strike Force Belemba II, שהחליטה להגדיל את הפרס ולהפוך אותו למיליון דולרים אוסטרליים.