תושבי קליפורניה קמו הבוקר לחדשות מחרידות, אחרי שפעוט בן שנתיים נהרג מפגיעת רכב בו נהגה אמא שלו. על פי דיווחי המשטרה, ביום שלישי האחרון (ה-5 בנובמבר) התקבלה קריאה במחוז הילסבורו לפיה אמו וסבתו של הילד ערכו נסיעת מבחן בחצר הבית לרכב שטח מסוג שברולט בלייזר. על פי הגרסה שהן מסרו למשטרה, הרכב סבל מתקלה והן רצו לוודא שהוא נוסע כראוי. 

כדי לבצע את הבדיקה, הן רצו לנסוע אחורה וקדימה מספר פעמים כדי לוודא מעבר תקין בין ההילוכים, אבל כשהאם נסעה אחורה בפעם הראשונה היא הרגישה שפגעה ב"חתיכת עץ". האמא הסתכלה במראה וראתה את הכלב המשפחתי מסתובב בחצר, אז הבינה שיכול להיות שגם הבן שלה נמצא שם. 

האם והסבתא יצאו מהרכב כדי לבדוק במה פגעו ומצאו את הילד מוטל על הדרך שלפני הרכב. הפעוט פונה לבית החולים לקבלת טיפול, אבל לבסוף מת מפצעיו. דובר המשטרה מסר כי יש אפשרות גבוהה שהילד יצא לבדו לחצר ביחד עם הכלב, מבלי שאף אחד מבני המשפחה שם לב. "יש ילדים בני שנתיים שמסוגלים לפתוח דלתות לבד" , אמר "זו תאונה מחרידה, משפחות צריכות לזכור תמיד לנקוט בכל אמצעי הזהירות הדרושים, ולוודא שאף אחד מהילדים ומחיות המחמד לא נמצא בסביבה לפני שמתניעים את האוטו". 

המקרה הטראגי הופך מזעזע עוד יותר כשמגלים שאותה אם איבדה לפני ארבע שנים את הבת שלה, איזבלה ברונסון, בנסיבות דומות. בשנת 2015 נסעה הסבתא לאסוף את שני נכדיה מבית הספר ולקחה יחד איתה נכדתה בת השנתיים. על פי הדו"ח המשטרתי, ברונסון לא הייתה חגורה וישבה על רצפת הרכב, כשלפתע הדלת נפתחה והיא עפה החוצה. הפעוטה פונתה לבית החולים במסוק, אבל מאוחר יותר נפטרה מפצעיה. 

על אף שהחקירה רק החלה, במשטרה לא שוקלים להגיש כתב אישום נגד הם. יחד עם זאת, בימים האחרונים הגיעו סוכנים של השירות להגנת הילד כדי לוודא שמצבם של שני ילדיה האחרים טוב. 

הפוסט שהעלתה האם לאחר המקרה הנורא (צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של Kayla Faircloth)
הפוסט שהעלתה האם לאחר המקרה הנורא | צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של Kayla Faircloth