שינוי מין סונא אבדין
מהפך מדהים | צילום: Caters News Agency

הזמנים הם זמני קייטלין ג'נר, והקהילה הטרנסג'נדרית סוף סוף זוכה להיחשף והחברים בה זוכים לספר את סיפורם. בכל שינוי מין יש סיפור מרתק של תהליך ארוך וקשה של קבלה ואומץ, אך נדמה כי שינוי המין שעברה סונא אבידיאן הוא כמעט בלתי נתפס מאחר שהשינוי שעברה הוא קיצוני במיוחד. הניסיון לברוח ולהדחיק את הידיעה כי נולדה במין הלא הנכון הביאו את סונא, שנולדה כמת'יו, להכיל על עצמה את התכונות הגבריות ביותר והיא הייתה ללוחם מרינס שרירי וקשוח שנלחם בעיראק ובאפגניסטן, ואפילו נישאה והביאה ילדה לעולם. בשנת 2012 הבינה כי לא תוכל להדחיק יותר את זהותה האמיתית ועברה ניתוח לשינוי מין שהפך אותה לאישה יפהפיה.

שינוי מין סונא אבדין
הורידה כ-50 קילוגרמים של שרירים | צילום: Caters News Agency

סונא הייתה לוחם מרינס בצבא ארה"ב ששקל כמעט 110 קילוגרמים של שרירים. בתהליך שינוי המין הורידה כ-50 קילוגרמים, גילחה והסירה בלייזר את שיער גופה ופניה, ועברה ניתוח השתלת סיליקון בחזה. כמעט שלא ניתן לזהות את הגבר שהייתה בעבר. למתיו הלוחם היה לכאורה הכל, או כפי שהיא מתארת "השגתי את החלום האמריקאי" – הייתה לו עבודה עם שכר טוב, מכונית ספורט ו-4X4, אישה וילד מקסימים, אבל סונא אומרת שלמרות כל אלו היא הייתה בדיכאון עצום, ולא יכולה הייתה להכיל את החלל העצום שבתוכה שרצה להיות אישה.

שינוי מין סונא אבדין
הייתה לוחם מרינס אמיץ | צילום: Caters News Agency

מכורים להיקס? כך תקבלו את הידיעות ישירות לסלולר

בדיעבד, היא אומרת שששת המשימות הצבאיות שיצאה אליהן בעיראק ובאפגניסטן, ועוד תקופה שהייתה ביפן, היו אמצעים לבריחה מזהותה האמיתית כאישה. ב-2012 החליטה לגלות למשפחתה ולקרוביה שהיא רוצה לחיות כאישה. היא ובת זוגה ההמומה, לוסי, התגרשו כידידים לאחר הוידוי. כעת סונא חיה באוסטין, טקסס: "מאז שיצאתי מהארון אני מנסה לחיות חיים נורמלים כמו כולם, יש ימים טובים ויש ימים רעים. יש דברים שחסרים לי, איבדתי הרבה מחברי בתהליך, אך גם יצרתי הרבה חברויות חדשות". סונא מודה שמערכת היחסים עם גרושתה מורכבת לעתים, אך הקשר עם ביתה בת ה-5 חזקה מתמיד. "הבת שלי מעריצה אותי. היא זוכרת אותי רק כאישה והחיבור בינינו מדהים. אנחנו מאוד דומות".

שינוי מין סונא אבדין
סונא ב-2012, אחרי הוידוי ולפני הניתוחים | צילום: Caters News Agency

כיום סונא השאירה את הקריירה הצבאית מאחוריה, והיא עובדת כנהגת בשירות נסיעות משותפות ב"אובר". יש לה עמוד פייסבוק וערוץ יוטיוב פופולריים בו היא מתעדת את חייה אחרי שינוי המין, היא רווקה אך מספרת כי פגשה מספר בחורים נחמדים בטקסט. סונא הלוואי תקחי אותי פעם במונית שלך ותספרי לנו עוד ועוד – אישה מרתקת.

(מקור)