אישה מדרום ארה"ב הפכה לסנסציה ברשתות החברתיות בשל המהפך הגופני היוצא דופן שלה. מישל די דונטו, אמנית קעקועים בת 32 מבוקה רטון אשר בפלורידה, ניצלה את העשור האחרון בשביל להפוך את גופה למיצג אומנותי – וכעת קעקועים מכסים את חלקי גופה.

בריאיון לסוכנות הידיעות ברקרופט, האם ל-3 מספר בהלצה מה היא נוהגת לומר לאנשים ששואלים אותה כמה קעקועים יש לה. "יש לי כל כל הרבה שאני פשוט איבדתי את הספירה", היא מספרת. "כיום אני פשוט אומרת שיש לי קעקוע אחד גדול וזה הכל".

View this post on Instagram

A post shared by ✖️ ✖️ (@mikkimodified) on

מישל מספרת שאנשים לרוב נוטים לחשוב שהיא סוגדת לשטן, אך המציאות לא הייתה יכולה להיות רחוקה מזה. האמנית מספרת: "אנשים לא מבינים איך אישה שנראית כמוני היא נוצרייה – הם פשוט לא מאמינים. הם לא מבינים שהקעקועים לא סותרים את האמונה שלי, שאלוהים שופט אותך על סמך מה שיש לך בפנים ולא על סמך ההופעה שלך".

בהמשך הריאיון היא מודה שהיא נוטה לבלוט במקומות ציבוריים - ולעיתים אפילו לגרור תגובות. "הילדים שלי תמיד אומרים לי 'אמא, אנשים כל הזמן בוהים בך'", היא מספרת שהתגובות הגרועות ביותר לרוב מגיעות מאנשים מבוגרים. "יש אנשים שממש מסיתים ממני את המבט בגועל וזה לא שאני מעוותת או משהו, פשוט יש לי קעקועים".

View this post on Instagram

A post shared by ✖️ ✖️ (@mikkimodified) on

המהפך הגופני של מישל היה מאתגר מאוד עבורה, אבל גם עבור בני משפחתה – ובמיוחד אמה, מרים. לטענתה, הקושי הגדול ביותר שלה היה להתרגל לעיניה, אותן היא קעקעה בוורוד. "זה מאוד הסעיר אותי", אמרה האם, "אני חושבת שזה היה הכי קשה לי בגלל שאהבתי כל כך את העיניים שלה".

מישל מספרת שהיא נוהגת לדבר בפתיחות על ההחלטה שלה להתקעקע בתקווה שזה יפתח יותר אנשים לקונספט. מעבר לזה, היא מודה שהחלום שלה הוא פשוט לראות את ילדיה מתבגרים, מתחתנים ומנהלים חיים שמחים ושלווים.