המשטרה המקומית מתעקשת כי לא הייתה מעורבות פלילית במקרה המוות, אך בני משפחתה של הדוגמנית דורשים חקירה.

האישה הצעירה עבדה בתחום הדוגמנות והציגה בתצוגות של שאנל ומותגים אחרים, העדויות גורסות כי היא יצאה למסיבה בליל מותה.

למרות שלא נמצאו ראיות לפלילים בזירה, הוריה ואחיה של הדוגמנית הגיעו למלזיה על מנת לדרוש חקירה מעמיקה במאורע הטרגי.

A post shared by Ivana Smit (@ivana_smit) on

סבה של הדוגמנית מספר: "אנחנו לא מאמינים שהיא נפלה מקומה 20 וגופתה נמצאה בקומה ה-6. היא נמצאה שם עירומה, היכן נעליה ובגדיה התחתונים? אנחנו מאמינים שמותה נגרם כתוצאה מאירוע פלילי. אנחנו לא מאמינים למשטרה, כי לא מספקים לנו תמונות או דוחות מזירת הפשע. אביה של איוונה יצר קשר עם השגריר ההולנדי והאינטרפול.

אביה של איוונה, מרסל, סיפר כי היא שלחה לחבר שלה הודעה ותמונה בשבע וחצי בבוקר, ואילו המשטרה דיווחה כי היא נפלה כנראה בסביבות עשר בבוקר. היא נמצאה רק בסביבות שתיים – שלוש אחה"צ. מרסל מספר: "בעשר היא נפלה לכאורה מהקומה ה-20, איך יכול להיות שהיא לא נמצאה עד שלוש אחה"צ? המעקה של המרפסת שלה גבוה, רק אם מתכופפים מעליו אפשר ליפול, היא בטוח לא נפלה ובטח שלא קפצה."

מרסל טוען כי המשטרה המלזית מנסה לסגור את התיק במהירות, למרות שיש דיווחים כי השכנים שמעו קולות של ויכוח. דווח כי אלכוהול ואקסטזי נמצאו בדמה של איוונה, אך לא ברור מתי צרכה את החומרים.

Makeup for today’s show for @triumphmalaysia ���� catch me strutting the runway at 1 Utama at 7.30 pm! #kualalumpur #triumph #triumphmalaysia #lingerie #show #catwalk #model #makeup #selfie #lovemyjob

A post shared by Ivana Smit (@ivana_smit) on

דודה של איוונה, פרד, אמר: "יש יותר מידי שאלות פתוחות, היא לקחה סמים שלא הולכים איתם לישון פשוט. בגדיה נמצאו אך נעליה ותחתוניה לא. המשטרה לא בודקת את הטלפון הנייד שלה ולא מספרת מתי נצרכו הסמים. אנחנו דורשים חקירה מלאה ומעמיקה."

איוונה התגוררה במלזיה כבר 13 שנה, עם סבה, והפכה במהלך תקופה זו לדוגמנית מובילה. למרות הצהרות המשפחה, מפקד המשטרה גורס כי מדובר במקרה מוות פתאומי וטבעי. הוא פנה לעדויות ומידע מכל מי שיש לו ואמר: "החקירה שלנו והניתוח לאחר המוות קובעים כי אין התערבות פלילית בתקרית המצערת."

 (מקור)