אזהרה: התוכן עלול להיות קשה לצפייה

תיעוד קשה מגיע מהודו, לאחר שאדם בן 62 נתפס במצלמות האבטחה בעודו צונח למותו. סנטוש קומר, הקורבן אשר התארח בבית מלון במחוז ג'שרפור בהודו, נראה בסרטון בעודו ניגש למעלית, פותח את דלת הפיר הריק ופשוט נופל לתוכו.

מקור שחזה בתקרית לנגד עיניו סיפר לאתר הסאן הבריטי כי "הוא שהה במלון עם משפחתו כדי לחגוג את אירוסיו של בנו. ביום חמישי האחרון הוא פשוט לחץ על כפתור המעלית בקומה השלישית ואז הדלת נפתחה. הוא כנראה חשב שהמעלית הגיעה, אז הוא צעד פנימה ונפל".

המקור אף חשף כי הטרגדיה קרתה ככל הנראה בשל תקלה. "הייתה בעיה טכנית עם המעלית", הוא אמר, "והדלת נפתחה מבלי שהמעלית הגיעה לקומה". בנוסף, אמר המקור כי קומר הובהל מיד לבית החולים לאחר הנפילה, אך שם נקבע מותו.

בחודש אוגוסט האחרון, מקרה נורא אחר התרחש בניו יורק, כאשר אדם נתקע ברווח שבין המעלית עצמה לפיר, בעודו ניסה לצאת ממנה בקומת הקרקע של בניין דירות מפואר בעיר בן 23 קומות. לפי המשטרה, אדם החל לפסוע בדרך החוצה מהמעלית, כאשר היא לפתע החלה לצנוח כלפי קומת הקרקע, מה שגרם לו להיתקע. במעלית עצמה שהו באותו הזמן חמישה נוסעים נוספים, אשר חולצו בהצלחה על ידי כוחות החירום.