אזרחי סין נדהמו מהשיפור במצבו הרפואי של תושב מקומי, אשר התעורר מתרדמת שארכה יותר מעשור. על פי הדיווחים, וונג שובאו, בן 36, היה מעורב בתאונת דרכים בשנת 2006, שגרמה לו לנכות בכל הגוף וללקות בתרדמת. למרות היקף הפגיעות המשמעותי, וויי מינגיינג, אמו של וונג בת ה-75, לא איבדה תקווה.

במשך 12 שנים, וויי טיפלה בבנה במסירות ובעלות כספית אדירה. תחילה, היא טיפלה בו ביחד עם בעלה, אך כשזה מת היא הפכה למטפלת הבלעדית שלו. בריאיון לכלי התקשורת המקומיים, האם סיפרה כיצד היא שקעה בחובות של כ-120 אלף ין (כ-17 אלף דולר) בעקבות הטיפול בבנה.

"הייתה תקופה שלא אכלתי במשך חודש שלם בגלל שהייתי ענייה כל כך", היא סיפרה לכלי התקשורת המקומיים. "הפה שלי והלשון היו יבשים לחלוטין. הייתי מתקיימת אך ורק ממים". בעקבות אורח החיים הסגפני שהיא נאלצה לסגל לעצמה, היא השילה 20 ק"ג ממשקל גופה – וכיום היא שוקלת רק 30 ק"ג.

יומה של וויי היה מתחיל ב-05:00 בבוקר, כאשר הייתה שוטפת את פני בנה, מעסה את שריריו, רוחצת אותו, מאכילה אותו ומזיזה את גופו בשביל למנוע פצעי לחץ. יום אחד, בתחילת אוקטובר האחרון, היא הבחינה שבנה מחייך אליה – כלומר, שהוא שב להכרה.

למרות החדשות המשמחות האלה, המציאות שהוא קם אליו ממש לא פשוטה. וונג עדיין לא מסוגל לדבר או לזוז, הוא יכול לשמוע את אמו ולחייך אליה בתגובה. בנוסף, הוא מודע למצב הבריאותי הקשה שאליו נקלעה לאחר שויתרה על הכל כדי להשקיע בו את כספה. "אני פשוט מאושרת מהשיפור במצבו", סיפרה וויי, "אני מקווה שהוא יתאושש באופן מלא. אני מקווה שהוא יוכל לחזור לקרוא לי 'אמא' בשנית. כל עוד אני חיה, אין בכוונתי לוותר עליו".