גל הקור הקיצוני בוויסקונסין הצניח את הטמפרטורות שם למינוס 27.5 מעלות צלזיוס, אך הנתון המטורף הזה לא מנע מאליזבת' לובקה, צעירה בת 21, לצאת החוצה מהמסיבה בה בילתה. היא שילמה על כך בחייה.

אין תמונה
אליזבת' לובקה, יצאה בשורטס במינוס 27.5 מעלות

לובקה נכחה במסיבת בית לאחר שיצאה להופעת רוק עם חבריה. לאחר שלא חזרה הביתה, דיווחה אימה על היעדרותה למשטרה והם מצאו את גופתה מרחק בלוקים אחדים ממקום המסיבה. המצלמות של עסק הנמצא סמוך לבית המסיבה, תפסו את לובקה הולכת ברחוב בדרכה הביתה כשהיא לפתע מתמוטטת ומפסיקה לזוז. הסיבה: הקור המטורף שבשעת ההליכה שלה, 4:25 לפנות בוקר, הגיע למינוס 27.5 מעלות צלזיוס.

אין תמונה
היסטוריה של אלכוהוליזם

הלבוש המינימלי שלבשה ממש לא תרם להשאיר אותה בחיים. המשטרה מצאה אותה במכנסי שורטס קצרים, גרביוני רשת, וגופיה צמודה. הסווטשירט שלה נמצא בקרבת הגופה שקפאה כמעט לגמרי כשמצאו אותה. בחקירה עלה כי לובקה נטשה את המסיבה בזעם, לאחר שהגיע אליה שתויה מאוד ורבה עם חברה. לאחר מכן סיפרה אימה לרשויות כי היו לבתה בעיות שתייה, וכי יש לה היסטוריה של שתייה מופרזת ושאף אושפזה באוקטובר האחרון בגלל הרעלת אלכוהול כשנמצאה מעולפת בבר.

אין תמונה
"לא מגיע לך למות ככה"

בפוסטים שעלו לפרופיל הפייסבוק של לובקה, שקוראת לעצמה שם לנה קיין, תהו רבים מהאנשים מדוע אף אחד מחבריה לא מנע ממנה לעזוב במזג אוויר קטלני שכזה, ובלבוש לא מתאים בעליל. 

(מקור)