"כריס דיבר על הילדות שלו מדי פעם בשיחות איתי, אבל זה מעולם לא היה בטונים מאיימים. זה מעולם לא היה אגרסיבי. במקרה הכי קיצוני, הוא היה אומר 'זה פשוט לא עובד בשבילי יותר'": תיעוד חדש מהחקירות של ניקול קיסינג'ר נותן הצצה אל מעורבותה בחקירה נגד המאהב שלה – כריס ווטס.

בסרטון שעלה לערוץ היוטיוב של פרנקי רזוצ'ק, אחיה של שאנאן ווטס, אשתו של כריס, אפשר לראות את תיעוד החקירה המלא של קיסינג'ר. בלשים נפגשו איתה ב-16 באוגוסט, 2018, שלושה ימים אחרי הרצח של שאנאן ושתי בנותיה. לטענתה, כבר אז היא חשדה שכריס היה מעורב בהיעלמות בנות המשפחה – ואפילו חשפה את ההודעה האחרונה ששלחה לו.

"כתבתי לו פעם אחרונה ואמרתי לו: 'אם עשית משהו רע, אתה הולך להרוס את החיים שלך ואת החיים שלי. אני מבטיחה לך שזה מה שהולך לקרות'", אמרה קיסינג'ר לחוקרים. "אז הוא כתב לי 'לא פגעתי במשפחה שלי, ניקי'. זאת הייתה הפעם האחרונה שתקשרתי איתו. מאז, לא החלפנו אפילו מילה אחת".

כריס ווטס זעזע את תושבי ארה"ב בקיץ של 2018, אחרי שהתברר כי רצח את אשתו ההריונית ושתי בנותיו – בלה (4) וסלסט (3). תחילה, בן ה-36 טען כי אשתו ובנותיו נעלמו באורח מסתורי ולאחר מכן, שינה את גרסתו ואמר שהרג אחרי שחנקה למוות את שתי בנותיהם. לבסוף, ווטס הודה ברצח אשתו ההריונית ושתי בנותיו הקטנות כחלק מעסקת טיעון שבמסגרתה יחסכו ממנו עונש מוות. כיום, הוא מרצה 5 מאסרי עולם ועוד 48 שנות מאסר ללא אפשרות חנינה בבית הסוהר דודג' שבמדינת ויסקונסין.

מעורבותה של קיסינג'ר נחשפה בעקבות פרסום הסרט הדוקומנטרי "רצח אמריקאי: המשפחה מהבית הסמוך" בנטפליקס, שסיקר את פרשת הרצח המשולש. אחת הסברות שעלו מתוך הסרט הייתה שמה שהניע את ווטס לרצוח את משפחתו הייתה הרצון שלו לבלות את שארית ימי חייו עם ניקול. במהלך חקירתו הוא תיאר את תחושותיו אחרי הרצח ואמר: "כל מה שהרגשתי היה שעכשיו אני יכול להיות חופשי – שאני יכול להיות עם ניקול. באותם רגעים, אהבתי אותה יותר מתמיד ולא, לא הרגשתי שום חרטה". מאז, רבים הגדירו את בת ה-34 בתור "האישה השנואה ביותר בארה"ב".

עוד עלה מהחקירה של קיסינג'ר שווטס תכנן למכור את טבעת הנישואין של שאנאן. לטענתה, הוא אמר לה שאשתו השאירה את הטבעת בבית לפני שנעלמה. "הוא שאל אותי כמה אני חושבת שהיא שווה", אמרה לחוקרים. "אני זוכרת ששמעתי את זה וחשבתי לעצמי שזה ממש מוזר. בסוף הוא אמר שהוא ישלח אותה לשמאי שיגיד כמה היא שווה באמת. כל השיחה גרמה לי להרגיש מאוד לא בנוח".

ניקול קיסינג'ר נעלמה מאור הזרקורים בעקבות הפרשה ושנתיים אחריה, אפילו עלה דיווח לפיו תכננה לשנות את שמה ולאמץ זהות חדשה. מנגד, עלו גם דיווחים לפיהם היא חזרה לתקשר עם ווטס אחרי שזה נשלח למאסר.

דיוויד קרטר, אסיר לשעבר בכלא דודג', סיפר לאתר הדיילי מייל הבריטי שווטס, שותפו לתא, סיפר לו הכל על הקשר החדש שלו עם קיסינג'ר. "הוא אמר לי שהיא רצתה לדבר איתו בשביל להסדיר כמה עניינים", סיפר קרטר. "הוא לא אמר לי על מה הם דיברו בדיוק. למרות זאת, ידעתי בוודאות שהם לא אמורים להיות בקשר".

קרטר, שריצה עונש מאסר על עברות סמים, הוסיף שווטס הדביק על קירות התא תמונות של בנותיו – אך לא של אשתו. כמו כן, הוא טען שהרוצח התוודה בפניו שהוא סובל כל לילה מסיוטים בהם הוא רואה את בלה וסלסט. "הוא אמר לי שכל לילה יש לו את אותו חלום רע, בו הבנות משחקות תופסת בתא", הוסיף האסיר לשעבר. להנהלת הכלא נודע מאז על הקשר האסור של ווסט עם קיסינג'ר ונשללה לו הזכות להשתמש בדואר אלקטרוני.