חתונה ברוסיה נגמרה באופן נוראי, כאשר החתן רצח את כלתו הטרייה בהתקף זעם אלים. ממצאי החקירה הראשוניים חושפים כי החשוד, סטפן דולגיק בן ה-33, היכה למוות את זוגתו, אוקסנה פולודנטסבה בת ה-36, אחרי שחשד שהיא פלרטטה עם אחד האורחים בחתונה.

עדי ראייה שהיו במקום סיפרו לחוקרים שהחתן תפס את אוקסנה בשערה כשהוא שיכור כלוט, והרביץ לה באכזריות. "הוא גרר אותה מחוץ לבית, שם הוא נתן לה אגרופים ובעיטות", סיפר קצין המשטרה קיריל פטרושין. "הוא בעט לה בראש ובאזור הבטן, עד שהיא איבדה את הכרתה. לאחר מכן, הוא זרק את גופתה לנקיק שהיה באזור".

הרצח האלים התחוללה בכפר פרוקודסקוי, אשר במחוז נובוסיבירסק. דולגיק נעצר זמן קצר לאחר מכן ונלקח לחקירה, שם הוא הודה בחשדות המיוחסות לו. מאוחר יותר, חוקרים חשפו כי מדובר בעבריין מוכר לרשויות האכיפה.

דולגיק ריצה עד לא מזמן עונש מאסר בגין שוד ורצח. למעשה, הוא הכיר לראשונה את אוקסנה במהלך תקופתו בכלא, כשזו הייתה מבקרת אותו מאחורי הסורגים. מקורבים של הקורבן סיפרו שהיא הוזהרה לעיתים תכופות לגבי מערכת היחסים שלה עם האסיר, אבל סרבה להקשיב.

"היא הכירה היטב את עברו הפלילי", הוסיף פטרושין בשיחה עם כתבים מקומיים. "למרות זאת, היא לא האמינה שהוא היה מסוגל לבצע מעשה קיצוני כל כך". בית המשפט האריך לאחרונה את מעצרו של דולגיק בחודשיים, בזמן שרשויות החוק ממשיכות לחקור את הרצח.