פחות משבוע עבר מאז הארלי ג'ו מורגן (19) ואשתו ריאנון בודרו מורגן (20), נהרגו בתאונת דרכים קטלנית רגעים ספורים לאחר שנשבעו אמונים זו לזו. הטרגדיה קרתה ממש לעיני אמו ואחותו של הארלי שנסעו ממש מאחוריו, וניסו לשווא להוציא אותם מהריסות הרכב ולהציל את חייהם.

המשפחות עדיין לא עיכלו את הטרגדיה הנוראית וכבר דווח כי הן מתמודדות עם צרות נוספות - הקושי הכלכלי שהביא איתו התאונה. לשתי המשפחות לא היה מספיק כסף לביטוח, ולכן ההורים זקוקים לאלפי דולרים רק על מנת להביא את השניים לקבורה ולכסות הוצאות רפואיות. 


למרות הקושי, המשפחות עצמן לא ביקשו עזרה כלכלית אלא הודיעו כי יערכו מכירת חצר, בה יאלצו להעמיד למכירה כמעט את כל תכולת הבתים שלהם החל מבגדים ואוספי תקליטים ועד אפילו המיטות שלהם. ייתכן ובלית ברירה אולי אף יעמידו למכירה פריטים אישיים שהיו שייכים לזוג שנהרג. במקום לבקש כסף מהסביבה, ההורים ביקשו מכל אדם שיש לו חפץ לתרום למכירה ליצור איתם קשר.

חברים של המשפחות החליטו בכל זאת ליצור עמוד גיוס המונים עבורם, בו הם מבקשים לאסוף 18,000 דולר שילכו רק לטובת ההוצאות שנפלו על ההורים בעקבות התאונה. נכון לעכשיו, הם הצליחו לגייס כמעט מחצית מהסכום.

אחותו של הארלי, כריסטינה (Christina Fontenot), ביקשה ממי שיכול לשלוח לה הודעה פרטית לפייסבוק שלה ולהעביר דרכה חפצים למכירה.

בינתיים, דווח כי המשטרה חושדת שהתאונה נגרמה לאחר שהארלי לא הצליח לתת זכות קדימה, נקלע לתוך הכביש המהיר במהירות נמוכה מדי ואז ספג יחד עם כלתו הטרייה פגיעה הרסנית במהירות גבוהה מטנדר שהיה כבר על הכביש.