החיפושים אחר ילדה בת 4 שנעלמה בתחילת חודש יולי הסתיימו בהקלה אדירה לרשויות האכיפה בדרום ארה"ב, לאחר שהיא נמצאה בריאה ושלמה במהלך פשיטה על בית בלואיסוויל, טקסס.

על פי הדיווחים בארה"ב, אובריאנה רסינוס, במקור מצפון קרולינה, נמצאה בחזקתו של סוחר בני אדם אשר הסתתר במרחק של יותר מ-1,900 ק"מ מביתה. כעת, חוקרים סבורים שאמה, כרמן לואו, מסרה לו את בתה מרצון.

רסינוס נראתה לאחרונה ביחד עם אמה לפני 4 שבועות. לואו, גרושה, מוכרת למשטרה המקומית בעוון עיסוק בזנות ותקרית גניבה שהייתה מעורבת בה. ב-8 ביולי, היא הפכה למבוקשת אחרי שחצתה את גבולות צפון קרולינה לכיוון ניו ג'רזי עם בתה ולמעשה, הפרה את תנאי המשמורת שלה. ביום חמישי האחרון, האם נעצרה במדינת לואיזיאנה לאחר שסוכני FBI איכנו את הטלפון הסלולרי שלה - אך בתה לא נמצאה בחזקתה. מאוחר יותר, התעורר חשד כי היא מסרה את רסינוס לסרסור שלה אשר עוסק גם בסחר של בני אדם.

על פי פרסומים של כלי התקשורת, ה-FBI פשטו על דירתו של הסוחר בבני אדם ביממה האחרונה ובמהלכה, חילצו מספר קורבנות - כולל רסינוס וילדים אחרים בני גילה. מאוחר יותר, עלתה סברה כי האם מסרה את בתה לסרסור בניו ג'רזי או בטקסס.

רוברט רמירז, קצין משטרה מצפון קרולינה, התייחס להשתלשלות האירועים בהודעה לתקשורת ואמר: "בפשטות, הילדה נמסרה אל הסרסור, אל מכר של הסרסור או אל בן משפחה של הסרסור על מנת שזה ישמור עליה. למיטב הבנתי, כל המעורבים בפרשה לא משתפים פעולה עם החוקרים".

רסינוס התאחדה בשעות האחרונות עם אביה, מריו, אשר חשש שמא לא יזכה לראות את בתו יותר בחיים. בריאיון לסוכנות ידיעות מקומית, הוא אמר: "התפילות שלי נענו לחלוטין - ואף יותר מזה". בינתיים, מעצרה של לואו הוארך ועדיין לא נקבע עוד מועד לשימוע הבא שלה.