אזהרה: הכתבה מכיל תוכן שעשוי להיות קשה לצפייה

אישה אלמונית מלוס אנג'לס הפכה למושא השנאה של הרשת אחרי שתועדה מתאכזרת לגור כלבים. בסרטון שעלה לטוויטר והפך עד מהרה לוויראלי, אפשר לראות את התקרית המחרידה בה האישה זורקת את הגור על גבר שהיא התעמתה איתו באמצע הרחוב.

בתיעוד של התקרית אפשר לראות כיצד האישה הולכת מצד לצד עם הכלב בזרועותיה ומדברת אל הצלם בתוקפנות. בשלב מסוים, היא מכנה אותו שחור ויורקת על הכביש. ברקע אפשר לשמוע כיצד הצלם משתדל שלא לאבד את עשתונותיו, אבל אז העימות מקבל תפנית מצמררת כאשר האישה זורקת על הצלם את הגור המסכן.

הצלם ההמום ממהר להרים את הגור המייבב מן הכביש, בזמן שהאישה מנסה לקחת אותו בחזרה. "תתרחקי", אומר הצלם, "זה לא הכלב שלך יותר, צילמתי הכל. תעופי מפה. את הולכת לכלא כלבה!". מאוחר יותר, הצלם אישר שהוא באמת אימץ את הגור הקטן.

הסרטון המזעזע עלה לטוויטר בתחילת השבוע ומאז, נצפה יותר מ-22 מיליון פעמים וגרף אינספור תגובות מהגולשים המזועזעים. "זה ממש שובר לי את הלב שיש אנשים בעולם שמתנהגים ככה לכלבים", כתב אחד הגולשים. "שמחתי לשמוע שהצלת אותו מהפסיכופתית הזו". משתמש נוסף הגיב גם הוא לסרטון המחריד וכתב: "העובדה שהכלב רץ אליך, אדם שהוא לא מכיר בכלל, ולא אליה רק מדגישה כמה היא התייחסה אליו נורא".

גולשים אחרים בחרו להתייחס להתנהגות המופרעת של האישה – חלקם אף טענו שהיא כנראה תחת השפעת סמים. "האישונים שלה כל כך קטנים, זה כאילו מישהו צייר אותם עם עט", כתב אחד הגולשים. "אני די משוכנע שהאישה הזו מסטולית כבר יומיים מקריסטל מת' או פנטניל".