דר רחוב הפך בשבועות האחרונים לדבר החם ביותר ברשתות החברתיות, אחרי שהתיישב במספרה לגברים ברחוב ויצא משם כמו חדש. לאחרונה שותף השינוי הקיצוני שעבר בחשבון האינסטגרם של המספרה, The mens grommer, שמציעה את שירותיה ללא תשלום לאנשים הזקוקים לכך, בעיקר לכאלה שמתגוררים כבר מספר שנים ברחובות.

בתיעוד שעלה לרשתות, תחת הכותרת "אנחנו צריכים לגרום לממשלת ארה"ב להציע ניקוי רעלים בחינם ותוכנית מוסדרת של אורך חיים נקי לטווח ארוך, למי שרוצה לצאת מזה", אפשר לראות את מעצבי השיער, במקור מקליפורניה, אפילו נותנים לדר הרחוב שלעינו צלקת, פיסת לחם - אותה אכל בהנאה.

הומלס נכנס למספרה – ויצא מהמקום בלתי מזוהה (צילום: מתוך תיעוד שעלה ברשתות החברתיות, שימוש לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים)
"איזה גבר נאה". דר הרחוב, אחרי השינוי הקיצוני | צילום: מתוך תיעוד שעלה ברשתות החברתיות, שימוש לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים

יופיו של דר הרחוב זכה לתשואות מצד גולשים רבים. "איזה גבר נאה", נכתב באחת התגובות. "הוא חתיך מאוד ואני מאחל לו כל טוב", נכתב באחרת, בעוד שתגובה נוספת ציינה על דר הרחוב כי "עיניו מספרות סיפור". זאת, בשעה שאחרים אפילו הציעו לתרום כסף או ציוד לעבודתם המסורה של מעצבי השיער, וביקשו פרטים נוספים בעניין.

גולשים אחרים היו סקרנים לגבי האלמוני הנאה. "יש עדכונים לגבי מצבו הנוכחי?" נכתב באחת התגובות לתיעוד שעלה. לתהייה באשר לשמו או בנוגע לפרטים אחרים על דר הרחוב, ציינו הספרים בחשבון האינסטגרם שלהם כי לא ידוע להם על מקום הימצאו מאז עבדו על שערו.

View this post on Instagram

A post shared by California Born (@themensgroomer)