גבר שהורשע בסדרת מעשי אונס בילדה בת 10 הגיש ערעור בנוגע לעונשו – אותו הוא הגדיר כ"מוגזם". ניקולס ת'ראש (35), נהג לאנוס את בתה של זוגתו דאז ובשלב מסוים, אף הכניסה להיריון. הוא הורשע במעשה המזוויע לפני כשנתיים ונידון ליותר מ-100 שנות מאסר. כעת, הוא מוחה על חומרת העונש.

קורבן האונס המתמשך, המוכרת בתור "סופי" (שם בדוי), הכירה את ת'ראש בשנת 2014 לאחר שזה עבר להתגורר עם אמה במדינת ג'ורג'יה. בזמן הזה, הוא נהג לכפות את עצמו עליה עד שזו נכנסה להיריון שנתיים מאוחר יותר. סופי הבינה את חומרת המצב רק אחרי שעברה שיעור חינוך מיני בבית ספרה. היא פנתה לאחד המורים וזה דיווח על כך למשטרה.

ת'ראש הורשע בעברות המיוחסות לו בשנת 2017 ונידון ל-160 שנות מאסר. אמה של סופי נשפטה גם כן על מעורבותה בפרשה והורשעה בכך שהתירה לנאשם לאנוס את בתה. היא נידונה ל-20 שנות מאסר. אך למרות הפשעים הנוראים שעשה, ת'ראש התלונן על העונש שקיבל.

הנאשם הגיש עתירה לערעור על עונש המאסר בטענה שלא ניתן לו משפט הוגן. האנס המורשע מתלונן כי הטקטיקות שהופעלו על ידי הפרקליטות היו "בלתי ראויות", כגון הפעם שהתובע הציג תמונה של סופי יחד עם תינוקה שנולד כתוצאה מן האונס. כמו כן, הוא טוען כי סילקו אותו מבית המשפט באופן בלתי ראוי, לאחר שזה החל לצעוק גסויות אל עבר הקורבן. גורמים בפרקליטות התייחסו למהלך של ת'ראש וטענו כי הם בטוחים שהעתירה תידחה על הסף.

סופי, כיום בת 13, מספרת שהיא משתדלת להמשיך בחייה, למרות הטראומה הנפשית. בעבר היא אושפזה במרכז לבריאות הנפש עקב נטיות אובדניות, וכיום היא מתגוררת עם משפחה אומנת תחת זהות אחרת. בריאיון לסוכנות ידיעות מקומית, סופי סיפרה שהיא עדיין נוהגת לשמור על קשר עם סבתה בג'ורג'יה ומקווה שתוכל לטפל בתינוק שלה בהקדם האפשרי.