משפחה בריטית טוענת כי ביקורם ב-KFC נהרס לאחר שהוגשה להם כנף עוף "אדומה ועקובה מדם". בריאן ד'ארסי ומשפחתו נסעו ביום שלישי בערב לסניף של רשת המזון המהירה בברומבורו, וויראל, אך התאכזבו מכך שהעוף היה נא והיה לו "טעם של דם".

בן ה-40, תושב ליברפול, אמר מיד למנהלת כי הוא חושב שהאוכל נא ושאין להגיש אותו ללקוחות אחרים. ב-KFC אמרו לו בתגובה כי העוף אינו לא מוכן, וכי תוצרת טרייה יכולה להיות בצבע הזה גם לאחר בישול, כך לפי דיווחים בתקשורת המקומית.

ד'ארסי סיפר: "כאשר פנינו למנהלת, היא הבטיחה לנו שהעוף מבושל ושהצבע האדום נגרם בגלל המרינדה והתבלינים. זה היה יכול להיות אמין, מכיוון שעוף יכול להיות אדום בגלל תבלינים, אבל הטעם והריח שלו היו של בשר נא ולא מבושל. אמרתי למנהלת שאסור להגיש את הכנפיים האלו לאף אחד, אבל היא לא הקשיבה לי".

 

לדברי ד'ארסי, חלק מהאוכל שקנה היה אכיל, אך הוא כבר לא הצליח ליהנות מארוחתו.

המשפחה קיבלה החזר מלא על הארוחה אבל עדיין אינה מרוצה: "למרות שקיבלנו החזר, אנחנו מודאגים מכך שהמנהלת אמרה שהם ימשיכו למכור את העופות האלו. למרות שראינו בבירור, שהם לא ראויים למאכל אדם".

דובר KFC מסר בתגובה: "אנחנו מצטערים שלאורח הזאת הייתה חוויה רעה, זה הדבר האחרון שהיינו רוצים. יש אצלנו תהליכים קפדניים ולמרות שהעוף הזה לא נראה נא, זה יכול לפעמים להיראות כך כתוצאה מבישול עם תוצרת טבעית. עם זאת, עכשיו זה חג המולד ואנחנו נשמח שהוא ייצור קשר כדי שנוכל לפצות אותו".