אזהרה: הכתבה מכילה תוכן שעלול להיות קשה לצפייה

רשויות האכיפה בדרום ארה"ב חוקרות תקרית מזעזעת, בה מנהלת בית ספר יסודי תועדה מכה את אחת התלמידות שלה. על פי ממצאי החקירה, האירוע התחולל לפני יותר משבועיים, לאחר שהתלמידה בת ה-6 נקראה למשרד המנהלת יחד עם אמה – ושם אשת החינוך הרביצה לה בישבן עם מחבט מעץ.

בסרטון שתיעד את העונש האכזרי אפשר לראות את מנהלת בית הספר כופה על הילדה להתכופף מול כיסא, לפני שהיא מכה אותה בעזרת משוט מעץ. מאוחר יותר, אשת החינוך זוהתה בתור מליסה קרטר, שכעת נחקרת על ידי משטרת קלוויסטון, דרום פלורידה.

העונש האכזרי תועד כולו על ידי אמה של הילדה, שתיארה לכתבים מקומיים את רגעי האימה. לטענת האם, היא ובתה זומנו למשרד המנהלת לאחר שבת ה-6 גרמה נזק בשווי 50 דולר לאחד המחשבים בבית הספר. האם סיפרה שהיא עמדה לשלם על הנזקים לפני שהמנהלת התחילה לצרוח בזעם.

"הסתכלתי ימינה ושמאלה ונחרדתי לגלות שאין במקום מצלמות אבטחה", סיפרה האם. "היא הרביצה לבתי בשנאה איומה. החלטתי לצלם את מה שקרה שם כדי שאני אוכל להראות את זה לרשויות. פחדתי שאם אני לא אצלם, אז אף אחד לא יאמין לי. הקרבתי את הבת שלי כדי שכולם ידעו על הזוועות שקורות שם".

ברט פרובינסקי, עורך הדין של האם, התייחס לפרשה ואמר: "מדובר בתקיפה בנסיבות מחמירות. היא השתמשה בכלי שיכול היה לגרום נזק רב לילדה. בסרטון רואים שהיא מבועתת ואין שום דבר שהיא יכולה לעשות נגד המנהלת, שמתנהגת אליה באכזריות ובסאדיסטיות".

ממשרד התובע של מחוז הנדרי הודיעו כי הם שוקלים כעת לפתוח בהליך פלילי נגד המנהלת. בינתיים, בכירים במשרד החינוך המחוזי הדגישו כי הם לא מתירים ענישה גופנית במוסדותיהם. המנהלת טרם הגיבה לפרשה.