התפתחות בלתי צפויה נרשמה בתעלומת הרצח של הביוטי בלוגר קטרינה קרגלנובה: כלי התקשורת הרוסים מדווחים כי האדם שעומד מאחורי המעשה המזוויע היה מאהב לשעבר של הקורבן, אשר רצח אותה באכזריות בגלל שהיא "פגעה בכבוד שלו".

קרגלנובה מוכרת ברחבי רוסיה ומזרח אירופה בזכות פועלה ברשתות החברתיות. עם קהל עוקבים של יותר מ-91 אלף משתמשים באינסטגרם, הבלוגרית בת ה-24 נהגה לשתף תמונות מחופשות יוקרתיות ברחבי העולם כמו גם עצות טיפוח שונות. לאחרונה, היא סיימה את לימודי הרפואה שלה והביעה כוונה להתמחות בדרמטולוגיה (רפואת עור) – אך הקריירה שלה נגדעה לאחר שגופתה נמצאה השבוע ללא רוח חיים בתוך מזוודה שחורה.

View this post on Instagram

A post shared by Kati K. ‍♀️ (@katti_loves_life) on

View this post on Instagram

A post shared by Kati K. ‍♀️ (@katti_loves_life) on

הוריה של קרגלנובה החלו לדאוג לשלומה אחרי שלא הצליחו ליצור עמה קשר במשך כמה ימים. בסופו של דבר, הם פנו לבעל הבית שלה, אשר סיפק להם מפתח לדירתה – שם הם מצאו את גופתה תחובה בתוך מזוודה שחורה והיה ברור שמישהו שיסף את גרונה. צוות אמבולנס הוזעק למקום, אך לא נותר להם אלא לקבוע את מותה.

ממצאי הנתיחה לאחר המוות הובילו את החוקרים למסקנה שהבלוגרית נרצחה. מומחים לרפואה משפטית זיהו על גופתה שתי דקירות סכין בנוסף לחתך העמוק לאורך גרונה. בזירת הפשע לא נמצאו סימני מאבק או כל שרידי DNA. אמש, נחשפו בכלי התקשורת המקומיים סרטוני מצלמות האבטחה ומתוכם התעורר חשד כי הרוצח של הבלוגרית ניקה את הזירה לפני שנמלט מהמקום.

View this post on Instagram

A post shared by Kati K. ‍♀️ (@katti_loves_life) on

בסרטון האבטחה ניתן לראות את החשוד העיקרי נכנס לבניין הדירות עם כובע מצחייה וחולצה מכופתרת. 4 שעות מאוחר יותר, הוא נראה עוזב את המקום בבגדים אחרים ומזוודה כסופה. כתבים מקומיים הצביעו על כך שהוא עוטה כפפות שחורות בצאתו מן הבניין, למרות העובדה שהטמפרטורה ביום הרצח הייתה 27 מעלות. כמו כן, התעורר חשד כי המזוודה מכילה ראיות מזירת הרצח, כגון בגדים או מצעים מגואלים בדם.

זמן קצר לאחר מותה, מקורביה של קרגלנובה סיפרו לחוקרים כי ככל הנראה נהגה לממן את אורח החיים היוקרתי שלה מפועלה כשוגר בייבי. העובדה הזו הובילה את החוקרים לחשוד כי הרוצח הוא בעצם מאהב נוכחי או מישהו שהיא קיימה איתו קשר בעבר. לאחרונה, כוחות המשטרה עצרו את מקסים גרייב (33), מאהב לשעבר של הבלוגרית הצעירה וחקרו אותו. תחילה, הוא הסתייג מלשתף פעולה עם רשויות האכיפה, אך בשלב מסוים הוא הודה כי אכן רצח את קרגלנובה.

על פי הדיווחים, גרייב הודה כי רצח את הבלוגרית לאחר שגילה על כוונותיה לטוס עם אדם אחר לחופשה בהולנד לרגל חגיגות יום הולדתה ה-25. לטענתו, מעשיה נתפסו כפגיעה בכבודו. החשוד סיפר בחקירה: "היא העליבה אותי מספר פעמים. היא העליבה את יכולתי במיטה ואת יכולת ההכנסה שלי. לא יכולתי לשאת את זה יותר". הוא הודה כי דקר את הבלוגרית בדירתה לפני ששיסף את גרונה. לאחר מכן, הוא הביע חרטה על כך שרצח את קרגלנובה והביע כוונה לסייע לחוקרים. כעת, המשטרה ממשיכה לחקור את נסיבות התקרית, שעה שגרייב הועבר למתקן כליאה.