לורה ובריידן פג'נלו הכירו ב-2016. הם התאהבו עד מעל לראש וכבר באותה שנה שבה נפגשו הם החליטו להינשא. אבל 9 חודשים בלבד לאחר מכן קרתה טרגדיה ששינתה עבורם הכל.

בפוסט שפירסמה בפייסבוק, לורה סיפרה כי באותו יום גורלי נשכרו שירותיה עבור חברת עיצוב חתונות. היא הגיעה לעזור בהרכבת האירוע, כאשר לפתע אחד מהעמודים התומכים באוהל החתונה יצא מהמקום ונפל על ראשה. "המחשבה הברורה האחרונה שחלפה בראשי הייתה 'זה לא טוב', ואחרי זה - הכל היה מטושטש", סיפרה בריאיון ל-Bored Panda.

"לפני התאונה הייתה במרחק שנה אחת מסיום התואר. אחרי התאונה, התקשיתי לקרוא, לכתוב ולדבר קוהרנטי והנזק לזיכרון לטווח קצר שהיה לי גרם לי לשכוח כל מה שקראתי תוך רגעים ספורים. נאלצתי לנשור מהלימודים. רמות הכאב שלי היו מאוד גבוהות ובלי הפסקות בשנתיים הראשונות, נאלצתי לקחת שקיות הקאה בארנק לכל מקום שהלכתי אליו - אבל החלק הכי גרוע היה אובדן הזיכרון. התעוררתי והייתי צורחת מפחד כי לא ידעתי מי היה בעלי", סיפרה.
 
לורה אמרה שהרגע הכי נורא ביום היה כשבריידן חזר מהעבודה והיא נאלצה לבצע איתו סמול טוק למרות שהוא היה זר מוחלט עבורה. הפער בין זה לבין האהבה הרבה שהוא חש אליה היה עצום כמובן ובלתי נסבל. למרות המצוקה שחוותה, לורה החליטה לנסות לתת הזדמנות נוספת לנישואיה.
 
במקביל, סיפרה, לבריידן היה קשה לא פחות. הוא חי פתאום עם אישה שמפחדת ממנו ותלויה בו לחלוטין. המתח ששרר בין השניים גרם לה לדבריה לבכות בכל יום. "בסופו של דבר, הוא קיבל החלטה מודעת לשנות את זה. הוא התחיל להיות עדין יותר, אוהב ולא אנוכי. הוא הפך לחבר הכי טוב שלי והרגשתי שאני יכולה להיפתח בפניו". לורה סיפרה שהם יצאו לנסיעות ארוכות, דיברו וצפו במרתונים של סדרות. "לא הרגשתי שאני מאוהבת בו, אבל בהחלט הרגשתי שאני מחבבת אותו, אז הורדתי את הטבעות שלי ואמרתי לו שאני אצא איתו לדייט".
 
השניים יצאו לעוד ועוד דייטים ולורה התאהבה בו מחדש די מהר. גם בריידן השתנה והחל להשאיר לה פתקים חמודים בכל בוקר. לאחר כמה חודשים נוספים ומעל שנתיים בהם ניסתה להחלים מהתאונה אט אט, זיכרונה אומנם לא שב אליה - אבל הרגשות החדשים הציפו והשניים החליטו להינשא בשנית. בריידן שלף טבעת ותמונות האירוסים שלהם הפכו לוויראליות ברשת.
 
 
 
בחודש שעבר, לורה ובריידלבשו את חליפת החתן ושמלת הכלה שכבר לבשו בפעם הראשונה, ונישאו מחדש. "התהליך לקח זמן, אבל זה לגמרי היה שווה את זה", סיכמה לורה.