אישה בת 21 נורתה למוות ביום שישי האחרון מחוץ לביתה במיאמי – כעת, פורסם מיהו החשוד העיקרי במעשה ובני משפחתה המומים מהסיפור שהתגלה. כלי התקשורת המקומיים מדווחים כי הרצח התחולל ביום שישי בבוקר, שעה שוויני מנדוזה, הקורבן, עשתה את דרכה לביתה. זמן קצר לאחר מכן, סטיבן מאיירס - בעלה של דודתה של מנדוזה, עקב אחריה לפני שהוא הפנה אליה אקדח וירה בה למוות.

ביממה האחרונה, דווח כי רשויות האכיפה בדרום פלורידה עצרו את מאיירס בעוון רצח מדרגה שנייה. עדי ראייה מספרים שהשניים נראו רבים מחוץ לביתה של מנדוזה, כאשר מאיירס נשמע שואל אותה בכעס עם מי היא הייתה כל הלילה. "בשלב מסוים, הנאשם ירה בקורבן מספר פעמים", כך לשון צו המעצר. כעת, מתברר שמאיירס  ומנדוזה ניהלו רומן במשך כמה שנים, מתחת לאפה של דודתה ושאר בני המשפחה. 

כלי התקשורת המקומיים מדווחים כי הרוצח, אשר מבוגר ממנדוזה ב-23 שנים, ניהל איתה מערכת יחסים אינטימית מאז שהיא בת 19. לאחר הירי הקטלני, הוא חזר לביתו וסיפר לאשתו כי רצח את האחיינית שלה. זמן קצר לאחר מכן, הוא נמלט מן הבית אך נעצר מאוחר יותר.

מאיירס הודה בחקירה בכל החשדות המיוחסות לו ונשלח למתקן המעצר טרנר גילפוד נייט במיאמי. אלברו זבלטה, דובר תחנת המשטרה, התייחס להשתלשלות האירועים בהודעה לכלי התקשורת ואמר: "מצער מאוד לראות כיצד אדם מתדרדר לאלימות ושם קץ לחייה של אישה צעירה כל כך".

קרובי משפחתה של מנדוזה סיפרו שמאז ההודעה על הרצח שלה הם חיים בסיוט. עורך דינו של מאיירס הודיע כי בכוונתם לכפור באשמה במטרה לגבש עסקת טיעון עם הפרקליטות. במידה ולא תהיה עסקת טיעון והוא יימצא אשם, הוא עשוי לרצות תקופת מאסר שנעה בין 25 שנה עד מאסר עולם.