"כשהייתי קטנה אנשים נהגו ללעוג לי בגלל המראה שלי ולכנות אותי בשמות, אבל היום אני שלמה לחלוטין עם איך שאני נראית": אנסטסיה ברת'יאר מוכרת ברחבי הרשת בזכות הופעתה המקומרת ומידת החזייה הגדולה שלה.

עם קרוב למיליון עוקבים באינסטגרם, היא ביססה את עצמה בשנים האחרונות בתור אחת מאושיות הרשת הפופולריות ביותר במדינת המוצא שלה. למרות זאת, היא מספרת שלא תמיד קיבלה שבחים על הופעתה החיצונית. למעשה, היא מספרת שתקופת התיכון הייתה בין הקשות בחייה.

View this post on Instagram

A post shared by Anastasiya Berthier (@artdikaya_) on

View this post on Instagram

A post shared by Anastasiya Berthier (@artdikaya_) on

בריאיון לכלי תקשורת מקומי, אנסטסיה סיפרה כי החזה שלה גדל במהירות אדירה כשהייתה נערה. "התחלתי את הלימודים עם מידה A ובגיל 14, כבר הייתי במידה E", סיפרה. "כשחזרתי מחופשת הקיץ התלמידים היו המומים. פתאום התחלתי לקבל מלא תשומת לב ולא תמיד מהסוג שאהבתי".

אושיית הרשת סיפרה שעמיתיה לכיתה החלו לכנות אותה בשמות ובשלב מסוים, תלמיד אחד אפילו החל להפיץ שמועה כי הוא שכב איתה. "היום כאישה בוגרת, אני מבינה שזאת סתם הייתה פנטזיה שלו, אבל באותם שנים זה שיגע אותי", אמרה. "בכיתי מלא. הרגשתי מטונפת. לקח לי המון זמן לאהוב את עצמי ואת איך שאני נראית".

View this post on Instagram

A post shared by Anastasiya Berthier (@artdikaya_) on

אנסטסיה הוסיפה שנקודת המפנה שלה הגיעה אחרי שזוג צלמים פנו אליה לצורך צילומי דוגמנות. לטענתה, ברגע שהיא התחילה לראות את עצמה בתמונות, היא התחילה לקבל ביטחון עצמי. כיום, מידת החזייה שלה היא KK ולטענתה - ללא ניתוחים פלסטיים.

היא מסכמת: "היום אני דוגמנית מקומרת שעושה בעיקר תמונות בבגדי ים והלבשה תחתונה. אני ההפך הגמור מהגוף האידיאלי בעולם הדוגמנות הרוסי ואני שלמה עם זה. אם הייתי צריכה לתת עצה לדוגמנית צעירה עם מאפיינים כמו שלי, הייתי אומרת תהיי מי שאת ותאהבי את עצמך. תמיד יהיו אנשים שלא יאהבו את איך שאת נראית, אבל אל תוותרי. תלכי עם תחושת הבטן שלך ואת תהיה מאושרת".