דרמה בבית משפט במזרח אירופה, שם עבריין שהורשע ברצח ניסה לשים קץ לחייו רגעים ספורים לפני הקראת גזר הדין. בסרטון שפורסם בכלי התקשורת באוקראינה, אפשר לראות את ניקולאי טרסוב בן ה-26 מנסה לחתוך לעצמו את העורק הראשי בצוואר עם תער בזמן שהוא עדיין יושב בדוכן הנאשמים.

שוטרים התנפלו על העבריין ולקחו ממנו את הלהב, לפני שהוא פונה לקבלת טיפול רפואי. עדי ראייה סיפרו שניתן היה לשמוע את טרסוב אומר שהוא "עומד לשים קץ לפרשה בכוחות עצמו" לפני שהחל לדקור את צווארו. מאוחר יותר, הוא חזר לביהמ"ש ושם הוא נידון לרצות 15 שנות מאסר על הרצח של דריה לוקיאננקו בת ה-11.

ממצאי חקירת המשטרה חשפו כי טרסוב חטף את הילדה בזמן שצעדה ברחוב בדרכה לשיעור ריקוד, ניסה לאנוס אותה בביתו ולאחר מכן, חנק אותה למוות עם שקית פלסטיק. הוא נעצר על ידי המשטרה כשבוע לאחר היעלמותה, אחרי שגופתה נמצאה בבור הספיגה של תא השירותים מחוץ לביתו.

הפרשה עוררה את זעמם של תושבי האזור, שבשלב מסוים כמעט ביצעו לינץ' בבני משפחתו של טרסוב. במרוצת הזמן, אמו של הרוצח הודיעה כי היא מתכחשת אליו. טרסוב הורשע בסופו של דבר ברצח, חטיפה וניסיון אונס, ונגזר עליו לרצות 15 שנות מאסר.

בני משפחתה של הקורבן זעמו על גזר הדין והודיעו כי בכוונתם לערער עליו, בתקווה שבית המשפט יראה לנכון להאריך את מאסרו. רובן סטפניאן, עורך הדין של בני המשפחה, התייחס להשתלשלות האירועים ואמר: "אנחנו מאוד לא מרוצים מגזר הדין. עונש המאסר היחיד שהוגן במקרה הזה הוא מאסר עולם".