"מישהו חייב לדעת משהו": כוכבת טיקטוק מדרום ארה"ב זעזעה את מיליוני העוקבים שלה כשחשפה שבנה נורה למוות. אופליה ניקולס, המוכרת גם בתור shoelover99, סיפרה שרנדון לי נרצח ביום שישי האחרון – יממה לפני יום הולדתו ה-19 – בזמן ששהה בתחנת דלק בעיר מובּיל (Mobile), אלבמה.

ממצאי החקירה הראשונית חשפו כי הנער נורה למוות על ידי שני חשודים שחלפו באזור – המניע לרצח לא ברור עדיין. לי הצליח לעבור לצד השני של הרחוב לפני שהתמוטט על הארץ. מותו נקבע מאוחר יותר במקום. "הוא היה בן 18, בתקופה הטובה ביותר בחיים שלו", סיפרה בסרטון שהעלתה לחשבון הטיקטוק שלה. "ואני יודעת שהם אי-שם בעיר שלי. הם חיים ונושמים בזמן שהבן שלי מת".

@shoelover99

You will be found! You will reap what you sow in this world. You may not be caught now but its coming. I hope you see my sons face eveyday of your life

♬ original sound - ophelia

ניקולס מנהלת את חשבון הטיקטוק shoelover99, שם היא מעלה סרטוני לייף סטייל ליותר מ-7.3 מיליון עוקבים. האם ביקשה בהמשך הסרטון מהמעריצים שלה לעזור למצוא את האנשים שאחראים לרצח של בנה.

"מעולם לא ביקשתי מכם דבר, אבל אני חייבת את העזרה שלכם עם זה", אמרה. "אני מקווה שהאחראים לפשע הזה יראו את הסרטון הזה וידעו מה הם עוללו לבני המשפחה שלי". זמן קצר אחרי שהעלתה את הפוסט, שנצפה כבר יותר מ-19 מיליון פעמים, ניקולס עדכנה שבלשים חוקרים קצה חוט הנוגע לשני חשודים.

הטיקטוקרית האמריקאית שיתפה גם את השיחה האחרונה שהייתה לה עם בנה, בבוקר לפני שהוא נורה למוות. "דיברתי איתו בסביבות השעה 10:00 ואמרתי שהכסף שלו ליום הולדתו נמצא אצלי", אמרה. "הוא מאוד ציפה לבלות עם חברים שלו ובת זוגו. המשפחה שלו הייתה כל החיים שלו".

בני משפחתה של ניקולס פתחו מאז חשבון לגיוס כספי המונים שנועד לסייע לבני המשפחה. עד כה נתרמו יותר מ-280 אלף דולר. כמו כן, מאות אלפים הגיבו לסרטון הוויראלי בטיקטוק וניחמו את האם האבלה. "אני מצטער מאוד ומשתתף בצערך", כתב אחד הגולשים. "זה לא הוגן שאדם שנותן אור לאחרים צריך להתמודד עם טרגדיה קשה כל כך".