רודריק דיקין וואייט (38) ממזרח לונדון, רצח באכזריות את ארוסתו, איימי פארסונס (35), לאחר שזו החליטה לעזוב אותו בין היתר בשל התתחביב שלו להתלבש בבגדי נשים.

הרצח האיום התרחש בדירתם בחודש אפריל האחרון. בזמן שפארסונס הייתה במקלחת, וואייט ניגש אליה מאחור עם מוט ברזל והיכה בראשה נמרצות. הוא השאיר אותה לדמם למוות מהפציעות הקשות שלה, כשהיא עירומה במקלחת.

משפטו של וואייט נערך במהירות, כאשר לפני מספר ימים הוחלט שהוא אשם בכל העבירות המיוחסות לו, והשופט ג'ון לאפרטי גזר עליו עונש מאסר של 17 שנה, ללא אפשרות חנינה. לדבריו, "פארסונס נרצחה בדרך הכי מחרידה, פראית וברוטלית שיכולה להיות". 


לפי פרטי הפרשה שנחשפו במשפט, פארסונס החלה להרגיש אומללה בקשר ולא הרגישה בנוח עם האהבה של ארוסה להתתלבש בבגדי נשים. המשבר החריף כאשר הוא ביקש לעשות זאת בכל פעם שהם יצרו מגע אינטימי במיטה. הם החלו להתרחק וככל הנראה, בשבועות האחרונים שלפני הרצח היא החלה בקשר רומנטי עם קולגה לעבודתה.

פארסונס חשפה בפני וואייט את האמת ואמרה לו שהיא רוצה לעזוב אותו. "החשיבה שלך הייתה שאם אתה לא יכול לקבל אותה, אף אחד אחר לא יכול ורצחת אותה", אמר השופט לאפרטי כשנתן את גזר הדין. "אין שום עונש שאני יכול לתת לך היום שיחזיר את גברת פארסונס - אישה צעירה, מצליחה, מלאת חיים ובעלת לב טוב, שחייה נלקחו ממנה באכזריות על ידך".