"זו אם השנה": כך כתב גולש באתר הפורומים reddit, על פוסט שנתקל בו בפייסבוק, בו אם ביקשה עזרה בפוטושופ מעורר מחלוקת.

"האם יש דרך בה תוכלו להסיר את הילד בצד ימין של התמונות?", כתבה האישה, "הוא הבן החורג שלי ואני אוהבת את התמונות שלנו יחד, אבל גם לא קיבלתי תמונות טובות רק עם השניים, בלעדיו. הסירו אותו גם מתמונות המשפחה השלמה בבקשה. תודה מראש".

במקור, הפוסט של האם קיבל תגובות כועסות והמומות מגולשים ומאז שותף בעוד הרבה רשתות חברתיות. אחד מהשיתופים היה על ידי משתמש reddit המכונה foilfun. רק שם הפוסט קיבל עוד 2,000 תגובות נסערות מגולשים תוך יומיים בלבד.

This mother of the year from r/iamatotalpieceofshit

"זה קרה גם לי", שיתף אחד הגולשים, "המשפחה דנה במועד צילום תמונות משפחתיות ואחותי הציעה להזיז את התאריך כדי שגם אני אוכל להיות מעורב. אמי החורגת אמרה שזה 'למשפחה בלבד', ואמרה שהכי טוב להשאיר את זה כך". עוד גולש סיפר שפעם "ההורים והאחים שלי הלכו כולם לסוף שבוע בצימר עם כל בני הדודים והדודים שלי. הם שכחו להזמין אותי. הם התעקשו שאני לא רציתי ללכת. כשהם הבינו שזה מעולם לא קרה, הם התעצבנו עלי שנפגעתי על שהרגשתי בחוץ ואמרו שאני סתם מנסה לייצר דרמה".

מהצד השני, גם הורים חורגים לילדים הגיבו לפוסט ולשיתופים הקורעי לב של גולשים נוספים. "כאם חורגת זה שובר את ליבי. זה התפקיד שלי לוודא שהבת החורגת שלי יודעת שהיא אהובה בדיוק באותה מידה שבני", כתבה גולשת. הורה אחר כתב פשוט "אבא כאן, האם אני עדיין יכול לאמץ אותך?". רבים, אגב, הצביעו על העובדה שגם אם זה משהו שהאם החורגת רצתה לעצמה - היא לא הייתה צריכה לפרסם את זה בפייסבוק, במקום בו כל מי שמכיר את הילד יודע מכך כולל, בעתיד ודאי, הוא בעצמו.

בעקבות גל התגובות ברשת, האם ערכה את הפוסט שלה והוסיפה שהיא "אוהבת את הבן החורג שלי, אבל אני רוצה כמה (תמונות) בלי שהוא נמצא בתוכן. כבר פרסמתי אותן פעם אחת, אני פשוט רוצה שיהיו לי את שתי האופציות".

מה אתם אומרים, בקשה הגיונית?