ארין אנדרסן, בת 22 מקנטאקי, ידעה שהיא נולדה בגוף הלא נכון עוד כשהייתה ילד בן 3 ששמו אהרון. לטענתה, אחד מזיכרונות הילדות הראשונים שלה היה הרגע שבו ישבה בעמדת האיפור של אמה ואיפרה את עצמו כאישה בעודה ילד זכר. 17 שנים מאוחר יותר, מי שעדיין היה אהרון ראה ברשתות החבריות גבר ששמו ג'ארד נוריס. הוא פנה אליו והביע עניין לצאת איתו, אך נוריס דחה אותו בעדינות. שנתיים לאחר מכן, אהרון הפך לארין ואז קרה דבר יוצא מן הכלל.

הפעם היה זה ג'ארד שיצר קשר עם ארין ברשתות החברתיות והביע עניין באישה הצעירה. בראיון לסוכנות הידיעות Caters, ארין מתייחס לרגע המכונן: "כשהתחלתי לדבר איתו בפייסבוק, מהר מאוד הבנתי שהוא לא בעניין. שנתיים מאוחר יותר, הוא אהב את אחת התמונות שלי באינסטגרם. בשלב הזה, כבר יצאתי מהארון כאישה טרנסג'נדרית". כיום הם חיים ביחד באושר, בזמן שארין מחכה לעבור ניתוח לשינוי מין. 

ארין מספרת שג'ארד הוא הגבר הראשון שהיא יצאה איתו שלא הביע חשש מהעובדה שהיא טרנסג'נדרית. "יצאתי עם מספר גברים בעבר, אבל לא משהו מיוחד", אמרה ארין. "זה היה מאוד מעליב. כולם אמרו לי שהם לא יכולים להסתכן בזה שמשפחותיהם ידעו שאני טרנסג'נדרית – אבל לא ג'ארד. הוא סיפר למשפחתו מיד. הוא לא כמו כולם".

בני הזוג מנהלים מערכת יחסים אוהבת כבר שנתיים, אך גם מתמודדים מדי יום עם סטיגמה והודעות נאצה ברשתות החברתיות. "אני מקבל מלא הודעות נאצה ואיומים ברשת", מספר ג'ארד. "בחור אחד פעם כתב לי: 'אני אהרוג אותך במכות, הומו!'. זה מאוד מדכא". למרות התגובות האיומות, השניים טוענים שאין גבולות לאהבה ושבאופן כללי הם בוחרים להתעלם מהאנשים ברשת ששונאים אותם.

במהלך השינוי המגדרי של ארין, היא נאלצה לעבור ניתוח להגדלת חזה ולעבור טיפול הורמונלי במשך שנתיים. כיום היא מקווה לעבור ניתוח לשינוי מין, למרות שג'ארד מגדיש כי הוא אוהב אותה כפי שהיא. "היא רוצה להיראות נשית יותר, אבל אני אוהב אותה וחושב שהיא יפהפיה", סיפר ג'ארד. "כרגע אין לנו את הכסף בשביל הניתוח שיהפוך אותה אנטומית לאישה. למרות העובדה שאני אוהב אותה כפי שהיא, ארין רוצה לעבור את הניתוח ואני מבין אותה לגמרי".

(מקור)