אונס אכזרי התבצע במרוקו, לאחר שאחות הבטיחה לאנס כי חברתה הטובה תקיים איתו יחסי מין במסיבת יום הולדתו.

דיילת בת 25, בת למשפחה עשירה מהעיר טמארה שבמרוקו הסמוכה לעיר הבירה רבאט, ארגנה לפני כמה ימים יום הולדת לאחיה. היא הזמינה ליום ההולדת גם את חברתה הטובה, כבת 20, שביקשה רשות מהוריה כדי להגיע לאירוע.

רק מה שהדיילת לא סיפרה לחברתה הוא שמדובר במלכודת אכזרית, ושהיא הבטיחה לאחיה "מתנת יום הולדת" לא שגרתית בדמות קיום יחסי מין עם חברתה הטובה.

כאשר השתיים הגיעו ליום ההולדת של האח, הכול התנהל על מי מנוחות. החברה לא חשדה בכלום. על פי החשד, בשלב מסוים הדיילת הכניסה למשקה של חברתה סם הרדמה כדי לאפשר לאחיה להכניס אותה לחדרו, ושם הוא אנס אותה במשך כמה שעות.

על פי העיתון "אל אחבאר", כאשר הצעירה התעוררה היא הבינה שנאנסה והגישה תלונה בתחנת המשטרה בעיר מגוריה. בתלונה שהגישה טענה הצעירה במשטרה שהחבר של חברתה הטובה אנס אותה ורק בדיעבד נודע לה שהיא שימשה "מתנת" יום ההולדת שלו.

"החברה שלי פיתתה אותי לבוא ליום ההולדת של אחיה באישור הוריי. היא באה מבית עשיר מאוד, אבל לא ידעתי. שתיתי מים ואז הרגשתי מטושטשת ואח שלה לקח אותי לחדר ואנס אותי", טענה החברה. כתוצאה מהאונס הצעירה הרתה, והדבר פגעה בכבודה ובכבוד משפחתה.

חוקרי המשטרה עצרו את הדיילת והיא נשלחה לכלא אלרג'אט שבעיר סאלה. אחיה הוכרז כעבריין נמלט לאחר שברח מביתו מיד כשנודע לו שהוא מבוקש על ידי המשטרה בחשד לאונס. המשטרה עושה מאמצים כבירים לאתר אותו ולהעמידו לדין בגין אונס.