מיסיסיפי: מורה לשעבר בבי"ס יסודי מואשמת בניסיון רצח של בתה בת השנתיים לפני מספר שבועות. על פי הדיווחים, קארי קולום, אם לשלושה בת 34, נמצאה עם רכבה בתוך אגם מקומי כשבתה הפעוטה קשורה בכיסא התינוק שבמושב האחורי. כעת חוקרים חושפים כי הם חושדים שהתקרית לא הייתה תאונה וכי קולום נהגה אל תוך האגם בכוונה.

פרד שלטון, קצין המשטרה, התייחס לתקרית בראיון לכלי התקשורת ואמר: "מדובר בתקרית טראגית שהייתה מכוונת לחלוטין על פי ממצאי החקירה שלנו. אנחנו ממשיכים לחקור את נסיבות המקרה, ובינתיים ילדיה הורחקו ממנה".

קולום ובתה הצעירה ניצלו על ידי חבר של האם שהיה בסביבה. על פי הפרסומים, הוא קפץ למים, שבר את אחד החלונות וחילץ את השתיים מהרכב. שלטון שיבח את פועלו של המחלץ, שהצליח להציל את האם ובתה ללא פגע.

"אני משוכנע שאילולא פעל, התוצאה הייתה גרועה יותר", אמר קצין המשטרה. "אנחנו מקפידים שלא לחשוף את זהותם של אנשים כאלו, אך אנחנו יכולים לומר בביטחון מלא שהוא הגיבור של הסיפור הזה".

קולום נעצרה ביום שני האחרון באשמת ניסיון רצח של בתה. היא שהתה במתקן כליאה מקומי עד לשחרורה בערבות של 400 אלף דולר. ילדיה הועברו לחזקת אביהם הביולוגי שמתגורר במחוז מונרו, מזרח מיסיסיפי. מועד השימוע הבא שלה טרם נקבע.