איאן פרנסיס מנגה אולי נראה כמו ילד, אבל האמת עשויה להפתיע אתכם. בגיל 22, תושב סן חוזה דל מונטה הסעיר את האיים הפיליפינים כשחשף שהוא מורה בבי"ס יסודי במחוז בולקאן - אשר שוכן צפונית ממנילה. בריאיון לכלי התקשורת המקומיים, מנגה סיפר כיצד החזות הצעירה שלו מפתיעה אנשים רבים שמגיעים לאסוף את ילדיהם מהכיתות, בזמן שאחרים אפילו מתבלבלים וחושבים שהוא אחד התלמידים.

בני משפחה וחבריו של מנגה התחילו לשים לב להופעתו החיצונית כאשר היה בחטיבת הביניים, כשכל חבריו התחילו לגדל שערות ערווה ולגבוהה. המורה הצעיר טוען כי מעולם לא בדק אם הוא מתמודד עם הפרעה או מחלה כלשהי (נניח, תסמונת איש הנצח). למרות זאת, הוא כמעט משוכנע כי הוא לוקה בהפרעה כלשהי בגלל שתמיד נהג להיות חולה בבגרותו.

המורה הצעיר סיים לאחרונה את לימודי ההוראה שלו והחל לעבוד בבי"ס מקומי, שם הוא מחנך תלמידים בכיתה ב' וגם עובד עם ילדי גן חובה. מנהל המוסד הגדיר אותו כמורה נהדר ש"מתאים בדיוק לתפקיד ונאהב מאוד על ידי הילדים".

מנגה מספר שתלמידים רבים מתייחסים אליו כאל אח גדול, אך הוא מקפיד מאוד לשמור על החזות של מורה. לצורך העניין, הוא נוהג ללכת עם בגדים רחבים או עם נעלי עור בשביל להבדיל את עצמו משאר התלמידים ובכדי לבסס את עצמו בתור המבוגר האחראי בכיתה.

"בתור מורה, אני צריך להוות דוגמא לתלמידים שלי", הוא סיפר. "אני צריך לגרום להם להקשיב לי, אפילו שיש לי חזות צעירה מאוד. כשאני מורה, אני הכי רציני שיש והתלמידים מבינים את זה". מנגה מוסיף שלמרות שהופעתו החיצונית לא הפריעה לו בתקופת התיכון, הוא נוהג לקבל בימינו הערות מגעילות. אף על פי כן, הוא טוען כי זה רק גורם לו לרצות לעבוד קשה יותר ולהוכיח שהוא חלק מהותי מן הקהילה.