מה כיף? נופש ביעד מיוחד, ומה פחות כיף? להצטלם טופלס עשרות פעמים באותו יחד מיוחר ולאבד את המצלמה. שזה בדיוק מה שקרה ללילי מיקה.

מיקה, תיירת מצרפת, פרסמה פוסט בפייסבוק ובו ביקשה את עזרת הגולשים עבור טובה לא הכי שגרתית. "צריכה את עזרתכם במציאת המצלמה האבודה שלי עם התמונות האומנותיות שלי", כתבה בפוסט. מיקה סיפרה כי ב-16.5 הצטלמה על רקע הנופים בסקאי, סקוטלנד, כשבחלק מהתמונות היא מופיעה טופלס כחלק מפרויקט עליו היא עובדת. לאחר רגעים ספורים שעצרה להביט בנוף, היא עזבה את המקום ושכחה את המצלמה שלה שם.

"זה לא בנוגע לכסף או למצלמה, התמונות בתוכה ממש חשובות לי. אני מטיילת בעולם במשרה מלאה מאז נובמבר 2017 ועובדת על פרויקט תמונות בשם לילי", הסבירה הבלוגרית, "אני מצלמת תמונות טופלס אומנותיות במקומות הכי יפים שאני מבקרת בהם(עד עכשיו, תאילנד, אינדונזיה, אוסטרליה ואירופה). המטרה שלי היא לפרסם ספר עם התמונות האלה שנועדו להעצים נשים, לעודד אותן להרגיש יותר חופשיות ובטוחות בעצמן ולעשות מה שהן רוצות. אני גם רוצה לעורר מודעות לסרטן השד, סבתא שלי נאלצה להילחם בו".

מיקה סיפרה כי במצלמה היו גם תמונות חשובות של סבא שלה והחבר שלה, אבל בעיקר חשוב לה שתמונות הטופלס שלה הן אלה שיגיעו לידיה ולא יסתובבו חופשי במקומות אחרים. לדבריה, הסקוטים היו כל כך נחמדים שהיא בטוחה שמי שמצא את המצלמה יחזיר לה אותו בעקבות הפוסט, שיעזור למוצא להבין למי לפנות.

הפוסט, אותו תוכלו לראות כאן, צבר כמעט 300 שיתופים ופורסם בכלי תקשורת באירופה. ולמרות שרבים הביעו הזדהות ואיחלו לה למצוא את המצלמה במהרה, היו גם לא מעט שחשבו שמדובר פשוט בתרגיל גאוני לשווק את עצמה כבלוגרית טיולים ושאולי בכלל לא קרה שום דבר כזה. אז מה באמת נכון? לא יודעים, אבל אנחנו בעד המטרות שלה.