מה שבני אדם הכי אוהבים בעולם, חוץ מגברים בבגדי נשים, זה גברים יפים בעבודות של מעמד נמוך, או במצבים שפלים, ולהפוך אותם לדוגמנים. כך זה קרה עם ג׳רמי מיקס, מי שהיה האסיר החתיך בעולם, והוחתם עם שחרורו על חוזה דוגמנות משתלם, וכך זה קורה עכשיו למוכר התה הפקיסטני ארשד קהאן.

A photo posted by Jiah Ali (@jiah_ali) on

קהאן צולם על ידי משתמשת האינסטגרם ג׳יי אלי שביקרה בשוק איטוור שבאסלאמאבאד. היא נמשכה ליופיו של מוכר התה, כאילו היה הנערה האפגנית מהשער המפורסם של ה״נשיונל ג׳אוגרפיק״, וצילמה אותו מספר פעמים מכין תה לעוברים ושבים. לאחר מספר חודשים החליטה להעלות את תמונתו לרשת. זה היה לפני שבוע, ומאז - סנסציה.קודם כל, קהאן כבש כל רשת חברתית תחת ההאשטאג: #chaiwala. מסע הציד אחריו לא ארך הרבה זמן, ורבים החלו להעלות תמונות משלהם של מוכר התה בעל המבט המקפיא. מהר מאוד הוא גם החל להתראיין לתקשורת וסיפר על חייו כבן למשפחה עם 18 אחים ואחיות. ״בין 40 ל-50 נשים ביקרו אותי רק הבוקר הזה״, ובנוסף סיפר כי הוא פתוח להצעות ממלהקים שונים לתפקידי משחק.


הוא בן 18 והוא הוחתם במהירות על חוזה דוגמת עם סוכנות Fitin. כמובן שלצד כל ההמולה והשמחה, העסק נוטף מצביעות וגזענות מעמדית מסוימת: ״הבעיה שלי עם כל העניין הוא אפקט ההפתעה המתלווה לעובדה שהוא מוכר תה״, כתבה עיתונאית ה-The Express Tribune, פרהאנז זהידי. ״שהגבר הזה, שהוא בבירור ממעמד כלכלי נמוך, עדיין יכול להיות גם יפה תואר״.

נקודה למחשבה, אבל בינתיים יש לנו חשק מטורף לחליטת יסמין מנחמת.

(מקור)