מסיבת יום הולדת בארה"ב נגמרה בטרגדיה אחרי ששני נערים נורו למוות – והכל קרה בזמן לייב סטרים באינסטגרם. בסרטון, שעלה מאז לרשתות החברתיות, אפשר לראות את פריס הארווי בת ה-12 ובן דודה, קוארון הארווי בן ה-14, משחקים עם אקדח מול ראי בבית של קרוב משפחה בעיר סיינט לואיס.

פריס נראית מצמידה את כלי הנשק לראש של בן דודה כשלפתע, נשמעת ירייה בחדר. השניים אז נופלים וירייה נוספת נשמעת בחדר כמה רגעים לאחר מכן. בשלב הזה, קרובת משפחה ממהרת לפתוח את הדלת, רק כדי לגלות את השניים שרועים על הרצפה ללא רוח חיים.

חוקרים סברו בהתחלה כי מדובר במקרה של רצח-התאבדות, אך מאז העריכו שהירייה הראשונה הייתה בשוגג בזמן שהשנייה הייתה מכוונת. כלומר, פריס שמה קץ לחייה אחרי שהבינה שגרמה למותו של בן דודה. למרות זאת, בני המשפחה מאמינים ששתי היריות היו בשוגג.

שיניס הארווי, אמה של פריס, התייחסה לטרגדיה בשיחה עם אתר ה-Saint Louis Post-Dispatch ואמרה: "זה לא היה רצח. זאת לא הייתה התאבדות. זאת הייתה תאונה איומה. זה מה שקרה". האם ציינה שאמנם היא לא ראתה את הסרטון, אך העריכה שהשניים רק ניסו "להיראות מגניבים" בשביל החברים שלהם באינסטגרם.

סוזאן דייסון, סבתם של שני הנערים, צפתה בסרטון והוסיפה: "הם לא רבו או התווכחו. זה לא היה מצב כזה. הם פשוט שיחקו עם האקדח וכמובן שהם לא היו אמורים לעשות את זה. אני חושבת שהוא פשוט פלט כדור. זה הכל קרה בטעות".

בני המשפחה של הקורבנות פתחו מאז קמפיין גיוס כספים כדי לעזור לממן את עלויות הלוויה של פריס וקוארון. משטרת סיינט לואיס ממשיכה לחקור את נסיבות הטרגדיה.