תאילנד: מפגש מחזור קיבל תפנית קטלנית לאחר שגבר רצח את עמיתו לכיתה – אותו הוא הגדיר בתור הביריון שלו. על פי הדיווחים, התקרית התחוללה במסעדה במחוז אנג ת'ונג אשר במרכז תאילנד. עדי ראייה סיפרו שת'נאפט אנקסרי, קצין חיל הים בן 69, ירה למוות בסות'אט קוסיאמט, חייט בן 69, בעקבות סכסוך בן יותר מ-50 שנה.

הנוכחים במפגש המחזור סיפרו שהאווירה הייתה נעימה במסעדה, עד לשלב שקצין חיל הים התעמת עם קוסיאמט לגבי העבר שלהם. אנקסרי דרש מהחייט להתנצל על כך שהתעלל בו בגיל 16, אך זה סרב ואמר לו פשוט לשכוח מהכל. אז, בהתקף של זעם, הקצין שלף אקדח, ירה בחייט ונמלט מהמסעדה.

חוקרי המשטרה תשאלו את חברי הכיתה לגבי התקרית ואלו טענו כי זוהי לא הפעם הראשונה שהשניים התעמתו לגבי עברם. טואן קלקנג, האדם שיזם את מפגש הכיתה, סיפר שאנקסרי נהג להשתכר במפגשים ולהתלונן לגבי קוסיאמט.

"הוא תמיד היה מדבר על כמה שסות'אט היה מתעלל בו", הוא סיפר. "הוא מעולם לא שכח את זה, אבל זה קרה לפני כל כך הרבה זמן. אף אחד מאיתנו מעולם לא שיער שהוא ירצח אותו. עכשיו כולנו בהלם".

 

אנסקרי
תמונת שכבה: מימין אנסקרי ומשמאל קוסיאמט | צילום: เรื่องเล่าเช้านี้ บีอีซี-เทโร, youtube

מפכ"ל המשטרה המקומי סיפר שחוקרים מצאו בזירת הפשע את התרמיל של קליע ה-9 מ"מ שנורה אל קוסיאמט. כמו כן, הוא סיפר שהם סורקים את האזור בחיפוש אחר הקצין שככל הנראה נמלט מביתו ומתחבא באחד הכפרים השכנים. אנקסרי מבוקש כעת בעוון רצח מדרגה ראשונה ואם יישפט, הוא עשוי לקבל גזר דין מוות.