כלי תקשורת בארה"ב מפרסמים ביממה האחרונה סיפור קורע לב על הרוגה נוספת באסון קריסת הבניין במיאמי - גופת ילדה בת שבע נמצאה בתוך ההריסות של המגדל שהתמוטט, אשר אביה, כבאי לשעבר, היה במקום כחלק מצוות החילוץ.

הילדה, סטלה קטארוסי ישנה בדירה 501 במגדל שאמפליין יחד עם בני משפחתה כשהבניין קרס על כל יושבי הבית. בזמן ההתמוטטות היו בבית אמה של סטלה, גרסיאלה, סבה וסבתה ודודתה אנדראה, שהגיעה לביקור מארגנטינה. איש מקרוביה שהיו בדירה בעת האסון עדיין לא נמצא.

גופתה של סטלה אותרה על ידי המחלצים כשבמקביל גם אביה, כבאי לשעבר בשירותי ההצלה של מיאמי, מחפש את יקיריו בין ההריסות יחד עם אחיו שהגיע לסייע. השניים חיפשו במשך שבוע אחר קרוביהם, וברגע שנמצאה הגופה, המחלצים הודיעו לאב שהיה בסמוך.

"הצלחנו להוציא אותה ואז לפחות לתת לו אפשרות להיפרד ממנה", אמר מפקד כוחות הכיבוי במיאמי, איגנטיוס קרול. הוא הוסיף כי אביה של הילדה השתמש במעילו כדי לכסות את גופת בתו, הניח מעליה דגל אמריקני קטן והוציא אותה מהאזור. כלי תקשורת מקומיים מדווחים ש-200 כבאים בזירת האסון הצדיעו כשגופתה הקטנה של סטלה הוצאה מהאזור.

גם היום נמשכים המאמצים לאתר את 126 הנעדרים שעדיין נמצאים מתחת להריסות, במה שהוגדר על ידי אנשי החילוץ כמבצע מאתגר וקשה במיוחד. מניין ההרוגים באסון עלה ביממה האחרונה ל-22 והמחלצים לא חושבים שיצליחו לאתר ניצולים מהאירוע.