ג'ו מלגוזה, בן 30 מקליפורניה, הותקף באכזריות שעות ספורות לאחר שנישא לבחירת לבו, בחצר אחורית של בית בו התקיים טקס הנישואים שלו, ב-14.12.

בסביבות השעה 02:20 לפנות בוקר, שוטרים מצאו את מלגוזה כשהוא סובל מפגיעת ראש חמורה. השוטרים הגיעו לזירת האירוע לאחר שענו לקריאת עזרה בשכונה. כשהגיעו, עדי ראייה אמרו כי פרצה קטטה שני רחובות מהחתונה, במהלכה 3 נפצעו, אחד מהם היה החתן. שני קורבנות נמצאו במקום אך מלגוזה היה נעדר.

בתום חיפוש קצר, השוטרים איתרו את החתן והוא פונה באופן מידי לקבלת טיפול רפואי. אולם ניסיונות ההצלה לא צלחו ומותו נקבע בבית החולים. בעקבות מותו, המשטרה עצרה שני חשודים במעשה - רוני אריסטידס קאסטנדה רמירז (28) ואחיו, חוזה דניאל קאסטנדה רמירז.

עדיין לא ידוע אם החתן הכיר את התוקפים לפני המעשה, אך החקירה עדיין מתנהלת ופרטים רבים נותרו בינתיים חסויים מהציבור. האחים נותרו במעצר ללא אפשרות לשחרור עם ערבות והם צפויים להופיע בפני שופט עוד היום (ג').

עמוד גיוס המונים הוקם לפני מספר שעות למען משפחת הקורבן, על מנת לכסות הוצאות רפואיות, הוצאות קבורה ולספק תמיכה בבתו הקטנה. על פי הערכות משפחתו, אלמנתו זקוקה ל-20,000 דולרים על מנת לכסות את החובות. "אנו מבקשים את תמיכתם בזמן זה עבור שירותי קבורתו ובתו הקטנה לילי", נכתב בעמוד. "אמו של ג'ו הרוסה, שבורת לב ומתקשה להשלים עם מה שקרה".

נכון לעכשיו, המשפחה הצליחה לגייס 5,200 דולר תוך 15 שעות מאז הוקם הדף.