דוגמנית רוסייה מואשמת כי רצחה את בעלה בדירתם בסנט פטרסבורג, מערב המדינה, בעיצומו של עימות אלים. רשויות האכיפה בעיר התירו לפרסם בשעות האחרונות כי ליליה סודקובה בת ה-25 חשודה כי דקרה למוות את בעלה בן ה-28, סרגיי.

ממצאי חקירת המשטרה מצביעים על כך שהתקרית התחוללה בעיצומו של עימות בין שניהם. בחקירת המשטרה, ליליה טענה כי העימות התפתח אחרי שסרגיי הגיע לדירתם בליווי המאהבת שלו. בשלב מסוים, הוא התחיל להחמיא למאהבת בזמן שליליה הייתה בחדר, אז זו פנתה למטבח – אך בעלה עקב אחריה לשם.

ליליה סיפרה לחוקרים שהעימות התדרדר אז לכדי אלימות פיזית, כאשר סרגיי הרים עליה יד. בתגובה, היא שלפה את אחת מסכיני המטבח ודקרה אותו בבית החזה. סרגיי התמוטט על הרצפה ותוך זמן קצר איבד את הכרתו.

הדוגמנית הזעיקה צוות אמבולנס לדירה שפינה את סרגיי לביה"ח כשהוא מוגדר במצב קשה. מותו נקבע על ידי הצוות הרפואי ביום שלמחרת. על פי הנתיחה לאחר המוות, מותו של הבעל נגרם כתוצאה מדקירה בליבו.

ליליה סודקובה מוכרת ברוסיה בתור דוגמנית שכיכבה על שערי ירחוני אופנה שונים, ביניהם גם Vogue. גורמים המעורים בפרטי הפרשה סיפרו שהיא הודתה במעשיה עוד בשלב החקירה הראשוני, אך טענה כי זה היה אקט של הגנה עצמית. בלשים ממשיכים לבחון את נסיבות האירוע. במידה והיא תימצא אשמה בעברות המיוחסות לה, היא צפויה להישלח ל-15 שנות מאסר.