אסון בפקיסטן: כלי התקשורת המקומיים מדווחים על עשרות הרוגים בשריפה שפרצה ברכבת שיצאה מבירת המדינה. על פי הדיווחים, השריפה פרצה בעקבות התפוצצות של כמה בלוני גז, אשר הועלו על ידי הנוסעים לצורכי בישול.

סוכנות ידיעות מקומית מפרסמת כי לפחות 70 בני אדם נהרגו באסון, רובם כתוצאה מהקפיצה מחוץ לקרונות הבוערים. אחד מנוסעי הרכבת, אשר היה עד לאירוע, תיאר את רגעי האימה ואמר: "אנשים קפצו החוצה בזמן הנסיעה – חלקם עלו באש".

בישול תוך כדי נסיעה ברכבות היא תופעה מוכרת בפקיסטן שמתחוללת לרוב בנסיעות ארוכות. כוחות הביטחון וההצלה שהוזעקו למקום מעריכים כי בלוני הגז שהועלו על הקרון התפוצצו במהלך הנסיעה והדליקו את שמן הבישול. כתוצאה מכך, שלושה קרונות התלקחו.

לפחות 3 בני אדם הצליחו להינצל מן הלהבות על ידי כך שקפצו מהרכבת. נכון לעכשיו דווח על 45 פצועים, אך מספרם ממשיך לעלות. להערכת הרשויות, הרכבת הייתה עמוסה בנוסעים, רובם עשו את דרכם אל כנס דתי בעיר רוולפינדי אשר שוכנת בסמוך לקרצ'י.

גורמים במשרד הפנים הפקיסטני התייחסו לתקרית בהודעה לתקשורת. "חיילים מהצבא הפקיסטני פועלים בשיתוף פעולה עם כוחות הצלה אזרחיים בשביל לסייע במאמצי ההצלה. מסוק פינוי צבאי הוזעק למקום", כך לשון ההודעה.