מייקל וויי ג'ונס ג'וניור, 38, הוא החשוד ברצח של אשתו, קאזי ג'ונס, 32, וארבעת ילדיהם במה שהפך לאחת הפרשות הביזאריות בפלורידה.

לפי הדיווחים, ביום שבת האחרון משפחתה של קאזי פנתה למשטרה ואמרה כי לא שמעה ממנה במשך כשישה שבועות. חוקרים ניסו לאתר את בעלה כאשר זה במקביל נעצר בשל תאונת דרכים. במהלך החיפוש ברכבו, חוקרים נדהמו למצוא את שרידי גופתה של אשתו.

לאחר הגילוי, משטרת מחוז מריון שבפלורידה חשפה כי ג'ונס הוביל את החוקרים לשרידי גופותיהם של ארבעת הילדים שהוכרזו גם כן נעדרים - קמרון באוורס (10), פרסטון באוורס (5), מרקלי ג'ונס (2) ואיאנה ג'ונס בת השנה. עדיין לא אושר על ידי בדיקות מעבדה שאכן מדובר בגופות הילדים, אך המשטרה בטוחה בשלב זה שאכן מדובר בזיהוי נכון.


פרשת 5 הרציחות מעסיקה בימים האחרונים את מדינת פלורידה בשל השאלות הקשות והמצמררות שעולות ממנה. המשטרה לא סיפקה פרטים רבים בנוגע לרציחות ואיש לא מצליח להבין מדוע משפחתה של אשתו חיכתה שישה שבועות כדי להכריז עליה נעדרת. בנוסף, כיצד קרה שחברים קרובים, מורים וגננות לא חשבו גם כן לבדוק לאן נעלמו הילדים שחדלו מלהגיע למסגרות שלהם.

החוקרים מעריכים כי ג'ונס ביצע את כל הרציחות בבית המשפחה שבסאמרפילד. ככל הנראה, הוא איחסן את הגופות בבית ובתוך הרכב המשפחתי במשך שבועות ואז העביר אותם למחוז בראנטלי שבג'ורג'יה. עם זאת, בשלב הזה המשטרה עדיין לא משחררת פרטים נוספים ולא חושפת מה היה לכאורה המניע של האב וכיצד רצח אותם, אך נרמז כי מדובר במקרה נורא.

"כהורה זה שובר את ליבי, כשריף זה מכעיס אותי", אמר בילי וודס, שריף מחוז מריון, במסיבת עיתונאים שכינס. "כל מה שאנחנו צריכים לדעת הוא שזה מרושע, והרשע עשה משהו והרשע צריך לשלם על מה שעשה". שריף וודס מיעט במתן פרטים, אך הדגיש שמדובר בפרשה קשה שמחייבת חקירה נרחבת.

"מעולם לא פחדתי כל כך", אמרה ניקי, אימה של קאזי, בריאיון ל-Fox35, טרם ידעה מה עלה בגורל בתה. "קאזי היא התינוקת שלי, היא הייתה האחרונה שלי. אני לא רוצה שיקרה לה דבר". על נכדיה אמרה ש"הם כל עולמי, ממש כמו ילדיי. אני לא יודעת מה אעשה בלעדיהם" - כאמור, לצד האמירות הללו, אנשים מתקשים להבין כיצד קאזי והילדים נעדרו במשך כחודש וחצי, ומשפחתה לא חשבה להודיע על כך לרשויות.

החקירה בעניין 5 הרציחות עדיין בעיצומה ובשלב זה, דווח כי ג'ונס מואשם ברצח מדרגה שנייה של אשתו בעוד המשטרה עובדת עם הפרקליטות על בניית האשמות הרצח של הילדים. בינתיים, תושבי מדינת פלורידה מחכים להבין איך קרה שהפשע המחריד הזה כמעט חמק מתחת לרדאר.